Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Характеристики Комутатор мережевий Mikrotik CRS309-1G-8S+IN
| Виробник | MikroTiK |
| Тип | керований |
| Форм-фактор | в стійку |
| Кількість портів | 8 |
| Порти | SFP+ |
| Вимоги PoE | PoE 802.3at (PSE) до 30 Вт на порт |
| Можливість віддаленого управління | керований |
| Комутаційна здатність | 81 Гбіт/с |
| Автовизначення MDI/MDIX | так |
| Робоча температура | от -40˚ до 70˚ C |
| Живлення | 12-57 В |
| Блок живлення | зовнішній |
| Споживана потужність (максимальна) | 23 Вт |
| Ширина | 272 мм |
| Глибина | 158 мм |
| Висота | 44 мм |
| Вага | 1.192 кг |
| Кількість LAN портів | 1x10/100/1000TX |
| Також шукають | з підтримкою PoE |
Читати повністю
Сховати
Опис Комутатор мережевий Mikrotik CRS309-1G-8S+IN
CRS309-1G-8S + — це дуже компактний, але потужний мережевий комутатор. Він має вісім слотів SFP +, які підтримують модуль до 10 Гбіт у кожному, що забезпечує загальну пропускну здатність комутації 162 Гбіт/с і загальну пропускну здатність неблокування 81 Гбіт/с.Пристрій також має двоядерний процесор із частотою 800 МГц, 512 МБ ОЗП, порт керування Ethernet з живленням PoE, послідовний порт RS232, уземлювальний термінал і спроможний до подвійного завантаження (виберіть операційну систему, якій ви віддаєте перевагу, RouterOS або SwOS),
Тип: керований Форм-фактор: в стійку Кількість портів: 8 Порти: SFP+ Вимоги PoE: PoE 802.3af (PSE) до 15.4 Вт на порт Вимоги PoE: PoE 802.3at (PSE) до 30 Вт на порт Можливість віддаленого управління: керований Комутаційна здатність: 81 Гбіт/с Автовизначення MDI/MDIX: так Робоча температура: от -40 ̊ до 70 ̊ C Живлення: 12-57 В Блок живлення: зовнішній Споживана потужність (максимальна): 23 Вт Ширина: 272 мм Глибина: 158 мм Висота: 44 мм Вага: 1.192 кг Кількість LAN портів: 1x10/100/1000TXВідгуки та питання про - Комутатор мережевий Mikrotik CRS309-1G-8S+IN
0.0
Всього відгуків:0
Комутатор мережевий Mikrotik CRS309-1G-8S+IN
[[ getCurrentDecimal('14539') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('14539') ]] ₴