Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Характеристики Комутатор мережевий Mikrotik CRS317-1G-16S+RM
| Виробник | MikroTiK |
| Тип | керований 3-го рівня |
| Можливість віддаленого управління | керований |
| Комутаційна здатність | н.д. |
| Розмір таблиці МАС-адрес | 16000 адрес |
| Буфер пакетів | 16 Мб |
| Форм-фактор | в стійку |
| Кількість портів | 18 |
| Порти | Gigabit Ethernet |
| Середовище передачі даних | 100BASE-TX / 1000Base-T: неекранована вита пара категорій 5 |
| Живлення | 100-240 В |
| Ширина | 443 мм |
| Глибина | 224 мм |
| Висота | 44 мм |
| Корпус | Металевий |
| Кількість 1000FX портів | 16хSFP+ |
| Кількість 1000TX портів | 2x10/100/1000TX |
Читати повністю
Сховати
Опис Комутатор мережевий Mikrotik CRS317-1G-16S+RM
Комутатор Mikrotik CRS317-1G-16S + RM є керованим і може виконувати покладені функції на основі 2-ох ОС - SwitchOS або RouterOS. Вибрати між цими операційними системами можна при завантаженні комутатора. А для безперебійної роботи впроваджена можливість підтримки відразу 2-ух джерел живлення. Стоєчний корпус дозволяє комутатора ідеально встановлюватися в серверну стійку. Для доступу до всіх функцій управління присутній гігабітний мідний інтерфейс RJ45.
Комутатор Mikrotik CRS317-1G-16S + RM відповідає рівню L3. У ньому крім установки в монтажну стійку ще є маса переваг. Серед них 16 портів SFP + для найбільш високої ефективності з'єднання зі швидкістю 10GbE і порт 1GbE для того щоб управляти пристроєм.
Виробник Mikrotik заклав в CRS317-1G-16S + RM наступне покоління мікросхем комутації. Це забезпечить куди більш високу швидкість продуктивності для кожного з 16-ти портів 10GbE. Серед нових функцій присутня апаратна Spanning Tree Protocol для захисту контуру. І як раніше повідомлялося вибір між SwOS і RouterOS відбувається при завантаженні. (+ Р)
Особливості свіча CRS317-1G-16S + RM:
Підтримує як MikroTik SwOS, так і RouterOS.
Відповідає рівню L3.
Комутатор забезпечений 16-ю SFP + портами і 1-им RJ45 1GB портом для управління.
Корпус передбачений для установки в 19-ти дюймову стійку.
Тип: керований 3-го рівня Форм-фактор: в стійку Кількість портів: 18 Порти: Gigabit Ethernet Середовище передачі даних: 100BASE-TX: неекранована вита пара категорії 5 Середовище передачі даних: 10BASE-T: неекранована вита пара катерогій 3, 4, 5 Середовище передачі даних: 100BASE-TX / 1000Base-T: неекранована вита пара категорій 5 Можливість віддаленого управління: керований Комутаційна здатність: н.д. Розмір таблиці МАС-адрес: 16000 адрес Буфер пакетів: 16 Мб Живлення: 100-240 В Ширина: 443 мм Глибина: 224 мм Висота: 44 мм Корпус: Металевий Кількість 1000FX портів: 16хSFP+ Кількість 1000TX портів: 2x10/100/1000TXВідгуки та питання про - Комутатор мережевий Mikrotik CRS317-1G-16S+RM
0.0
Всього відгуків:0
Комутатор мережевий Mikrotik CRS317-1G-16S+RM
[[ getCurrentDecimal('26225') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('26225') ]] ₴