Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Характеристики Комутатор мережевий Netgear JGS516-200EUS
| Виробник | NETGEAR |
| Ширина | 328 мм |
| Тип | некерований |
| Форм-фактор | настільний/в стійку |
| Кількість портів | 16 |
| Порти | Gigabit Ethernet |
| Можливість віддаленого управління | некерований |
| Комутаційна здатність | 32 Гбіт/с |
| Розмір таблиці МАС-адрес | 8000 адрес |
| Буфер пакетів | 0.256 Мб |
| Jumbo-фрейм | 9216 байт |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3u 100BASE-TX Fast Ethernet |
| Робоча температура | від 0˚ до 50˚ C |
| Діапазон вологості (робота) | від 0% до 90% без конденсату |
| Живлення | 100-240 В |
| Глибина | 169 мм |
| Висота | 43 мм |
| Вага | 1.47 кг |
| Корпус | Металевий |
| Кількість LAN портів | 16x10/100/1000TX |
Читати повністю
Сховати
Опис Комутатор мережевий Netgear JGS516-200EUS
Гігабітний некерований комутатор NETGEAR допомагає підприємствам із мінімальними витратами розширити свою мережу до гігабітних швидкостей та більшої кількості портів. 16 портів забезпечують виділену неблокувальну смугу пропускання до 2000 Мбіт/с на кожен порт. Енергоефективність, довговічність і суворі випробування комутатора забезпечать стабільну та безперебійну роботу мережі, потрібну вдома або на підприємстві.
Тип: некерований Форм-фактор: настільний/в стійку Кількість портів: 16 Порти: Gigabit Ethernet Можливість віддаленого управління: некерований Комутаційна здатність: 32 Гбіт/с Розмір таблиці МАС-адрес: 8000 адрес Буфер пакетів: 0.256 Мб Jumbo-фрейм: 9216 байт Відповідність мережевим стандартам: 802.3az Energy Efficient Ethernet Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.3 CSMA/CD Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.3ab 1000Base-T Gigabit Ethernet Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.3i 10BASE-T Ethernet Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.3u 100BASE-TX Fast Ethernet Робоча температура: від 0 ̊ до 50 ̊ C Діапазон вологості (робота): від 0% до 90% без конденсату Живлення: 100-240 В Ширина: 328 мм Глибина: 169 мм Висота: 43 мм Вага: 1.47 кг Корпус: Металевий Кількість LAN портів: 16x10/100/1000TXВідгуки та питання про - Комутатор мережевий Netgear JGS516-200EUS
0.0
Всього відгуків:0
Комутатор мережевий Netgear JGS516-200EUS
[[ getCurrentDecimal('8890') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('8890') ]] ₴