Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Комутатор мережевий Ruijie Networks RG-ES108GD
В наявності
Код:002628454
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Комутатор мережевий Ruijie Networks RG-ES108GD
| Виробник | Ruijie Networks |
| Можливість віддаленого управління | некерований |
| Комутаційна здатність | 16 Гбіт/с |
| Вимоги PoE | без PoE |
| Розмір таблиці МАС-адрес | 4000 адрес |
| Кількість вентиляторів | без вентилятора |
| Блок живлення | зовнішній |
| Ширина | 160 мм |
| Висота | 24 мм |
| Глибина | 75 мм |
| Вага | 0.35 кг |
| Тип | некерований |
| Форм-фактор | настільний/настінний |
| Кількість портів | 8 |
| Порти | 8х 10/100/1000 Мбіт / с Gigabit |
| Корпус | Металевий |
| Кількість LAN портів | 8x10/100/1000TX |
Читати повністю
Сховати
Опис Комутатор мережевий Ruijie Networks RG-ES108GD
Ruijie Reyee RG-ES108GD - це економічні некерований комутатор доступу в металевому корпусі, призначений для малих та середніх підприємств. Серія RG-ES100 підтримує технологію plug-and-play, не вимагаючи будь-яких налаштувань, які можуть відповідати вимогам різних сценаріїв, таких як дротові, бездротові мережі та мережі відеоспостереження.
Відгуки та питання про - Комутатор мережевий Ruijie Networks RG-ES108GD
0.0
Всього відгуків:0
Комутатор мережевий Ruijie Networks RG-ES108GD
[[ getCurrentDecimal('1893') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('1891') ]] ₴