Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Характеристики Комутатор мережевий Ruijie Networks RG-ES108GD
| Виробник | Ruijie Networks |
| Тип | некерований |
| Форм-фактор | настільний/настінний |
| Кількість портів | 8 |
| Порти | 8х 10/100/1000 Мбіт / с Gigabit |
| Вимоги PoE | без PoE |
| Можливість віддаленого управління | некерований |
| Комутаційна здатність | 16 Гбіт/с |
| Розмір таблиці МАС-адрес | 4000 адрес |
| Кількість вентиляторів | без вентилятора |
| Блок живлення | зовнішній |
| Ширина | 160 мм |
| Висота | 24 мм |
| Глибина | 75 мм |
| Корпус | Металевий |
| Кількість LAN портів | 8x10/100/1000TX |
| Вага | 0.35 кг |
Читати повністю
Сховати
Опис Комутатор мережевий Ruijie Networks RG-ES108GD
Ruijie Reyee RG-ES108GD - це економічні некерований комутатор доступу в металевому корпусі, призначений для малих та середніх підприємств. Серія RG-ES100 підтримує технологію plug-and-play, не вимагаючи будь-яких налаштувань, які можуть відповідати вимогам різних сценаріїв, таких як дротові, бездротові мережі та мережі відеоспостереження.
Тип: некерований Форм-фактор: настільний/настінний Кількість портів: 8 Порти: 8х 10/100/1000 Мбіт / с Gigabit Вимоги PoE: без PoE Можливість віддаленого управління: некерований Комутаційна здатність: 16 Гбіт/с Розмір таблиці МАС-адрес: 4000 адрес Кількість вентиляторів: без вентилятора Блок живлення: зовнішній Ширина: 160 мм Висота: 24 мм Глибина: 75 мм Вага: 0.35 кг Корпус: Металевий Кількість LAN портів: 8x10/100/1000TXВідгуки та питання про - Комутатор мережевий Ruijie Networks RG-ES108GD
0.0
Всього відгуків:0
Комутатор мережевий Ruijie Networks RG-ES108GD
[[ getCurrentDecimal('1899') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('1899') ]] ₴