Маркетплейс твоєї Країни![]()
Новинка
Знижка
Характеристики Комутатор мережевий Teltonika TSW212
| Виробник | |
| Комутаційна здатність | 20 Гбіт/с |
| Швидкість перенаправлення 64-байтних пакетів | 14.88 Mpps |
| Тип | керований 2-го рівня |
| Форм-фактор | настільний/настінний |
| Кількість портів | 10 |
| Порти | 8 x 10/100/1000 RJ45 |
| Можливість віддаленого управління | керований |
| Розмір таблиці МАС-адрес | 8000 адрес |
| Буфер пакетів | 0.512 Мб |
| Jumbo-фрейм | 10000 байт |
| Flash-пам'ять | 16 Мб |
| Автовизначення MDI/MDIX | так |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3х |
| Підтримка транспортних протоколів | DHCP |
| Управління | SNMP v3 |
| Робоча температура | від -40˚ до 75˚ C |
| Діапазон вологості (робота) | від 5% до 90% без конденсату |
| Живлення | 7-57 В |
| Кількість вентиляторів | без вентилятора |
| Споживана потужність (максимальна) | 6 Вт |
| Ширина | 132 мм |
| Глибина | 122.2 мм |
| Висота | 44.2 мм |
| Вага | 0.61 кг |
| Корпус | Алюмінієвий |
| Кількість 1000TX портів | 8x10/100/1000TX |
| Кількість LAN портів | 8x10/100/1000TX |
Читати повністю
Сховати
Опис Комутатор мережевий Teltonika TSW212
Комутатор мережевий Teltonika TSW212 — це інтеграція передових технологій та надійності від Teltonika Networks, що створює нові стандарти в управлінні мережевим обладнанням. Ідеально підходить для складних промислових умов завдяки міцному алюмінієвому корпусу, який забезпечує стійкість до екстремальних температур і сильної вібрації. Його форм-фактор дозволяє зручно встановлювати пристрій на робочих місцях — на столі або настінно, за потреби використовуючи додатковий монтажний комплект.Teltonika TSW212 — це керований комутатор 2-го рівня з додатковими функціями 3-го рівня. Завдяки цьому ви здатні реалізовувати більш просунуте управління мережею, включаючи підтримку DHCPv6 клієнта і статичну маршрутизацію IPv6. Комутатор надає 8 портів Gigabit Ethernet для забезпечення високошвидкісного підключення та 2 порти SFP, які використовуються для оптоволоконного зв'язку на великі відстані. Це робить пристрій незамінним для організації швидкісних і стабільних мереж.Цей комутатор підтримує кілька промислових транспортних протоколів, як-от EtherNet/IP, PROFINET і MRP, що робить його ідеальним для інтеграції в різноманітні промислові системи. Можливість віддаленого управління додає ще один рівень контролю та спрощує конфігурацію пристрою з будь-якої точки світу.Ще одна важлива характеристика — наявність автовизначення MDI/MDIX, що дозволяє автоматично налаштовувати тип підключення без необхідності у спеціальних кабелях. Комутатор має розмір таблиці МАС-адрес до 8000 адрес, що дозволяє легко обробляти велику кількість мережевих пристроїв. Буфер пакетів розміром 0.512 Мб та Flash-пам'ять обсягом 16 Мб додають додаткові можливості для обробки та зберігання мережевих даних. Це забезпечує не лише швидкість, а й безперебійність в обміні інформацією.З Teltonika TSW212 ви отримаєте преміальне рішення для вашої мережі, що не лише відповідає сучасним стандартам, але й пропонує унікальні переваги для кожного користувача. Інвестуючи в цей комутатор, ви забезпечите надійну роботу вашої мережі навіть у найвимогливіших умовах. Тип: керований 2-го рівня Форм-фактор: настільний/настінний Кількість портів: 10 Порти: 2 x SFP Порти: 8 x 10/100/1000 RJ45 Можливість віддаленого управління: керований Комутаційна здатність: 20 Гбіт/с Швидкість перенаправлення 64-байтних пакетів: 14.88 Mpps Розмір таблиці МАС-адрес: 8000 адрес Буфер пакетів: 0.512 Мб Jumbo-фрейм: 10000 байт Flash-пам'ять: 16 Мб Автовизначення MDI/MDIX: так Відповідність мережевим стандартам: 802.1p Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.1Q (VLAN) Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.1X Port Access Authentication Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.3az (Energy Efficient Ethernet) Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.3i Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.3х Підтримка транспортних протоколів: DHCP Управління: LLDP Управління: RMON Управління: SNMP v2 Управління: SNMP v3 Робоча температура: від -40 ̊ до 75 ̊ C Діапазон вологості (робота): від 5% до 90% без конденсату Живлення: 7-57 В Кількість вентиляторів: без вентилятора Споживана потужність (максимальна): 6 Вт Ширина: 132 мм Глибина: 122.2 мм Висота: 44.2 мм Вага: 0.61 кг Корпус: Алюмінієвий Кількість 1000TX портів: 8x10/100/1000TX Кількість LAN портів: 8x10/100/1000TX
Відгуки та питання про - Комутатор мережевий Teltonika TSW212
0.0
Всього відгуків:0
Комутатор мережевий Teltonika TSW212
[[ getCurrentDecimal('8840') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('8840') ]] ₴