Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Характеристики Комутатор мережевий Tenda TEF1106P-4-63W
| Виробник | |
| Тип | некерований |
| Форм-фактор | настільний |
| Кількість портів | 6 |
| Порти | Fast Ethernet |
| Вимоги PoE | PoE 802.3at (PSE) до 30 Вт на порт |
| Середовище передачі даних | 10BASE-T: неекранована вита пара катерогій 3, 4, 5 |
| Можливість віддаленого управління | некерований |
| Комутаційна здатність | 1.2 Гбіт/с |
| Розмір таблиці МАС-адрес | 1000 адрес |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3x |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 100 мм |
| Глибина | 26 мм |
| Кількість PoE+ портів | 4xPoE |
| Кількість 100FX портів | 6 х 10/100 - RJ-45 |
| Також шукають | з підтримкою PoE |
Читати повністю
Сховати
Опис Комутатор мережевий Tenda TEF1106P-4-63W
TEF1106P-4-63W - це некерований PoE комутатор з 2-ма портами вхідного зв'язку. Підтримує стандарт IEEE 802.3at/af, може "розпізнавати" інші PoE пристрої. Максимальна потужність на один РоЕ порт - 30Вт., для всього пристрою - 63Вт. Оснащений розширеним режимом та функцією QoS, TEF1106P-4-63W - це ідеальне рішення для середнього та малого бізнесу, закладів сегменту HoReCa, що ведуть відеоспостереження. Тип: некерований Форм-фактор: настільний Кількість портів: 6 Порти: Fast Ethernet Вимоги PoE: PoE 802.3af (PSE) до 15.4 Вт на порт Вимоги PoE: PoE 802.3at (PSE) до 30 Вт на порт Середовище передачі даних: 100BASE-TX: неекранована вита пара категорії 5 Середовище передачі даних: 10BASE-T: неекранована вита пара катерогій 3, 4, 5 Можливість віддаленого управління: некерований Комутаційна здатність: 1.2 Гбіт/с Розмір таблиці МАС-адрес: 1000 адрес Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.3 Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.3af Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.3at Power over Ethernet Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.3x Ширина: 100 мм Висота: 100 мм Глибина: 26 мм Кількість PoE+ портів: 4xPoE Кількість 100FX портів: 6 х 10/100 - RJ-45
Відгуки та питання про - Комутатор мережевий Tenda TEF1106P-4-63W
0.0
Всього відгуків:0
Комутатор мережевий Tenda TEF1106P-4-63W
[[ getCurrentDecimal('1637') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('1637') ]] ₴