Маркетплейс твоєї Країни![]()
Комутатор мережевий Tenda TEF1109D
Немає в наявності
Код:002629768
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Комутатор мережевий Tenda TEF1109D
| Виробник | |
| Висота | 25 мм |
| Робоча температура | від 0˚ до 40˚ C |
| Розмір таблиці МАС-адрес | 2000 адрес |
| Форм-фактор | настільний |
| Ширина | 140 мм |
| Глибина | 67 мм |
| Діапазон вологості (робота) | від 10% до 90% без конденсату |
| Можливість віддаленого управління | некерований |
| Автовизначення MDI/MDIX | так |
| Кількість 100FX портів | 9 х 10/100 - RJ-45 |
| Комутаційна здатність | 1.8 Гбит/с |
| Середовище передачі даних | 100BASE-TX: неекранована вита пара категорії 5 |
| Швидкість перенаправлення 64-байтних пакетів | 14.8 Mpps |
| Живлення | 100-240 В |
| Температура зберігання | від -40˚ до 70˚ C |
| Кількість портів | 9 |
| Корпус | Металевий |
| Порти | Fast Ethernet |
| Тип | некерований |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3 10BASE-T (10 Мбіт/с) |
| Cертифікація | FCC |
Читати повністю
Сховати
Опис Комутатор мережевий Tenda TEF1109D
TEF1109D - це 9-портовий комутатор Fast Ethernet, розроблений Tenda, пропонує 9 портів RJ45 10/100 Мбіт / сек. Оснащений великим буфером пакетів, він забезпечує плавну потокову передачу навіть при одночасній роботі 8 IP-камер HD.
Ви можете включити режим порту VLAN на комутаторі, щоб захистити локальну мережу від широкомовного шторму і запобігти втраті зображень моніторингу. Крім того, комутатор забезпечує захист від блискавки 6 кВ для порту висхідній зв'язку.
Таким чином, TEF1109D - ідеальний вибір для малих і середніх підприємств для IP-відеоспостереження і організації бездротової мережі
Відгуки та питання про - Комутатор мережевий Tenda TEF1109D
[[ getCurrentDecimal('880') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('879') ]] ₴