Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Кількість портів | 9 |
| Порти | Fast Ethernet |
| Середовище передачі даних | 10BASE-T: неекранована вита пара катерогій 3, 4, 5 |
| Можливість віддаленого управління | некерований |
| Комутаційна здатність | 1.8 Гбит/с |
| Швидкість перенаправлення 64-байтних пакетів | 14.8 Mpps |
| Розмір таблиці МАС-адрес | 2000 адрес |
| Автовизначення MDI/MDIX | так |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3u 100BASE-TX (100 Мбіт/с) |
| Тип | некерований |
| Форм-фактор | настільний |
| Cертифікація | RoHS |
| Робоча температура | від 0˚ до 40˚ C |
| Діапазон вологості (робота) | від 10% до 90% без конденсату |
| Температура зберігання | від -40˚ до 70˚ C |
| Живлення | 100-240 В |
| Ширина | 140 мм |
| Висота | 25 мм |
| Глибина | 67 мм |
| Корпус | Металевий |
| Кількість 100FX портів | 9 х 10/100 - RJ-45 |