Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Комутатор мережевий TP-Link LS1005G
| Виробник | |
| Кількість портів | 5 |
| Порти | Gigabit Ethernet |
| Середовище передачі даних | 100BASE-TX / 1000Base-T: неекранована вита пара категорій 5 |
| Тип | некерований |
| Форм-фактор | настільний |
| Можливість віддаленого управління | некерований |
| Комутаційна здатність | 10 Гбіт/с |
| Швидкість перенаправлення 64-байтних пакетів | 7.4 Mpps |
| Розмір таблиці МАС-адрес | 2000 адрес |
| Буфер пакетів | 1.5 Мб |
| Jumbo-фрейм | 16000 байт |
| Автовизначення MDI/MDIX | так |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3ab 1000BASE-T (1000 Мбіт/с) |
| Cертифікація | RoHS |
| Робоча температура | від 0˚ до 40˚ C |
| Діапазон вологості (робота) | від 10% до 90% без конденсату |
| Температура зберігання | від -40º до 60º C |
| Ширина | 90 мм |
| Висота | 23 мм |
| Глибина | 72 мм |
| Вага | 0.2 кг |
| Корпус | Пластиковий |
| Кількість 1000TX портів | 5x10/100/1000TX |
Читати повністю
Сховати
Опис Комутатор мережевий TP-Link LS1005G
Настільний комутатор TP-Link LS1005G з 5 гігабітними портами
- 5 гігабітних портів RJ45 з автоузгодженням і Auto-MDI/MDIX
- Підтримка енергоощадної технології
- Контроль потоку IEEE 802.3X забезпечує надійне передавання даних
- Пластиковий корпус, встановлення на столі або монтаж на стіну
- Plug and play, налаштування не потрібне
- Відсутність вентилятора для безшумної роботи
Просте розширення мережі з лінійкою
Некеровані комутатори TP-Link Litewave забезпечують простий і недорогий спосіб розширення дротової мережі. Вони надійні та прості у використанні. З цими комутаторами, які не потребують налаштування, ви забезпечите моментальний доступ до мережі безлічі пристроїв. Завдяки підтримці Auto-MDI/MDIX можна не турбуватися про тип використовуваного кабелю.
Функції енергозбереження
Серія комутаторів Litewave використовує інноваційні енергоощадні технології. Енергоспоживання автоматично підлаштовується під статус під'єднання і довжину кабелю, даючи змогу знижувати енергоспоживання вашої мережі.
Гігабітні порти для максимальної швидкості
Прискорте роботу вашої мережі разом із 5-портовим гігабітним комутатором LS1005G. 5 неблокованих гігабітних портів забезпечують швидке передавання файлів великого обсягу без інтерференції.
Комутатор під будь-які завдання
LS1005G повністю сумісний із персональними комп'ютерами, принтерами, веб-камерами та приставками IPTV. Завдяки широкому списку сценаріїв застосування пристрій підходить для встановлення в офісах, будинках, навчальних та інших установах.
Тип: некерований Форм-фактор: настільний Кількість портів: 5 Порти: Gigabit Ethernet Середовище передачі даних: 100BASE-TX: неекранована вита пара категорії 5 Середовище передачі даних: 10BASE-T: неекранована вита пара катерогій 3, 4, 5 Середовище передачі даних: 100BASE-TX / 1000Base-T: неекранована вита пара категорій 5 Можливість віддаленого управління: некерований Комутаційна здатність: 10 Гбіт/с Швидкість перенаправлення 64-байтних пакетів: 7.4 Mpps Розмір таблиці МАС-адрес: 2000 адрес Буфер пакетів: 1.5 Мб Jumbo-фрейм: 16000 байт Автовизначення MDI/MDIX: так Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.3x (повнодуплексний зв'язок) Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.3 10BASE-T (10 Мбіт/с) Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.3u 100BASE-TX (100 Мбіт/с) Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.3ab 1000BASE-T (1000 Мбіт/с) Cертифікація: CE Cертифікація: FCC Cертифікація: RoHS Робоча температура: від 0 ̊ до 40 ̊ C Діапазон вологості (робота): від 10% до 90% без конденсату Температура зберігання: від -40o до 60o C Ширина: 90 мм Висота: 23 мм Глибина: 72 мм Вага: 0.2 кг Корпус: Пластиковий Кількість 1000TX портів: 5x10/100/1000TXВідгуки та питання про - Комутатор мережевий TP-Link LS1005G
[[ getCurrentDecimal('712') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('702') ]] ₴