Маркетплейс твоєї Країни![]()
Новинка
Знижка
Характеристики Комутатор мережевий TP-Link LS108G
| Виробник | |
| Тип | некерований |
| Форм-фактор | настільний/в стійку |
| Кількість портів | 8 |
| Порти | Gigabit Ethernet |
| Середовище передачі даних | 100BASE-TX / 1000Base-T: неекранована вита пара категорій 5 |
| Можливість віддаленого управління | некерований |
| Комутаційна здатність | 16 Гбіт/с |
| Швидкість перенаправлення 64-байтних пакетів | 11.9 Mpps |
| Розмір таблиці МАС-адрес | 4000 адрес |
| Jumbo-фрейм | 16000 байт |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3ab 1000BASE-T (1000 Мбіт/с) |
| Робоча температура | від 0˚ до 40˚ C |
| Температура зберігання | від -40˚ до 70˚ C |
| Ширина | 158 мм |
| Висота | 25 мм |
| Глибина | 99 мм |
| Вага | 0.4 кг |
| Корпус | Металевий |
| Кількість 1000TX портів | 8x10/100/1000TX |
Читати повністю
Сховати
Опис Комутатор мережевий TP-Link LS108G
некерований, настільний/в стійку, Портів - 8, Gigabit Ethernet, Комутація - 16 Гбіт/с, МАС - 4000 адрес, Робота - від 0 ̊ до 40 ̊ C, Зберігання - від -40 ̊ до 70 ̊ C, Ш - 158 мм, Г - 99 мм, В - 25 мм, 0.4 кг, 8x10/100/1000TX Тип: некерований Форм-фактор: настільний/в стійку Кількість портів: 8 Порти: Gigabit Ethernet Середовище передачі даних: 100BASE-TX: неекранована вита пара категорії 5 Середовище передачі даних: 10BASE-T: неекранована вита пара катерогій 3, 4, 5 Середовище передачі даних: 100BASE-TX / 1000Base-T: неекранована вита пара категорій 5 Можливість віддаленого управління: некерований Комутаційна здатність: 16 Гбіт/с Швидкість перенаправлення 64-байтних пакетів: 11.9 Mpps Розмір таблиці МАС-адрес: 4000 адрес Jumbo-фрейм: 16000 байт Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.3x (повнодуплексний зв'язок) Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.3 10BASE-T (10 Мбіт/с) Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.3u 100BASE-TX (100 Мбіт/с) Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.3ab 1000BASE-T (1000 Мбіт/с) Робоча температура: від 0 ̊ до 40 ̊ C Температура зберігання: від -40 ̊ до 70 ̊ C Ширина: 158 мм Висота: 25 мм Глибина: 99 мм Вага: 0.4 кг Корпус: Металевий Кількість 1000TX портів: 8x10/100/1000TX
Відгуки та питання про - Комутатор мережевий TP-Link LS108G
0.0
Всього відгуків:0
Комутатор мережевий TP-Link LS108G
[[ getCurrentDecimal('1455') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('1393') ]] ₴