Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Характеристики Комутатор мережевий TP-Link TL-SF1005D
| Виробник | |
| Тип | некерований |
| Кількість портів | 5 |
| Порти | Fast Ethernet |
| Вимоги PoE | без PoE |
| Середовище передачі даних | 10BASE-T: неекранована вита пара катерогій 3, 4, 5 |
| Метод передачі | Store-and-Forward (зберігання і передача) |
| Форм-фактор | настільний |
| Можливість віддаленого управління | некерований |
| Комутаційна здатність | н.д. |
| Розмір таблиці МАС-адрес | 4000 адрес |
| Автовизначення MDI/MDIX | так |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3u 100BASE-TX (100 Мбіт/с) |
| Підтримка транспортних протоколів | TCP/IP |
| Cертифікація | RoHS |
| Системні вимоги | Windows NT |
| Робоча температура | від 0˚ до 40˚ C |
| Діапазон вологості (робота) | від 10% до 95% без конденсату |
| Температура зберігання | від -40˚ до 70˚ C |
| Живлення | 100-240 В |
| Кількість вентиляторів | без вентилятора |
| Блок живлення | зовнішній |
| Споживана потужність (максимальна) | 2.2 Вт |
| Ширина | 104 мм |
| Висота | 22 мм |
| Глибина | 70 мм |
| Корпус | Пластиковий |
Читати повністю
Сховати
Опис Комутатор мережевий TP-Link TL-SF1005D
TP-Link TL-SF1005D - комутатор для високошвидкісних мереж Ethernet обладнаний 5 портами 10/100Мбіт/с з автоматичним узгодженням швидкості, під роз'єм RJ45. Усі порти підтримують функцію Auto MDI/MDIX що виключає необхідність використання кабелів з парами, що перехрещуються, або портів для того, що каскадує і з'єднання з центральним вузлом. Комутатор побудований на базі стандарту Plug аnd-Play і кожен порт можна використовувати як в якості порту основного призначення так і в якості порту для того, що каскадує, завдяки чому для початку роботи пристрій досить безпосередньо підключити до сервера, хабу або комутатору за допомогою кабелю з прямими або парами, що перехрещуються.TL-SF1005D від компанії TP-LINK є економічним, простим у використанні, високопродуктивним рішенням для модернізації вашої мережі і переходу на рівень 100Мбіт/с без додаткових витрат і налаштувань. Цей пристрій надає усі швидкісні переваги повнодуплексного режиму передачі даних, а завдяки продуктивності, яка відповідає середовищу передачі даних, пакети передаватимуться на тих же швидкостях, на яких обробляються вашою мережею. Тип: некерований Форм-фактор: настільний Кількість портів: 5 Порти: Fast Ethernet Вимоги PoE: без PoE Середовище передачі даних: 100BASE-TX: неекранована вита пара категорії 5 Середовище передачі даних: 10BASE-T: неекранована вита пара катерогій 3, 4, 5 Метод передачі: Store-and-Forward (зберігання і передача) Можливість віддаленого управління: некерований Комутаційна здатність: н.д. Розмір таблиці МАС-адрес: 4000 адрес Автовизначення MDI/MDIX: так Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.3az (Energy Efficient Ethernet) Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.3x (повнодуплексний зв'язок) Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.3 10BASE-T (10 Мбіт/с) Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.3u 100BASE-TX (100 Мбіт/с) Підтримка транспортних протоколів: DDNS Підтримка транспортних протоколів: DHCP Підтримка транспортних протоколів: L2TP Підтримка транспортних протоколів: LLDP Підтримка транспортних протоколів: PPPoE Підтримка транспортних протоколів: TCP/IP Cертифікація: CE Cертифікація: FCC Cертифікація: RoHS Системні вимоги: Linuх Системні вимоги: MAC OS Системні вимоги: NetWare Системні вимоги: UNIX Системні вимоги: Vista Системні вимоги: Windows 2000 Системні вимоги: Windows 7 Системні вимоги: Windows 8 Системні вимоги: Windows 98SE Системні вимоги: Windows NT Робоча температура: від 0 ̊ до 40 ̊ C Діапазон вологості (робота): від 10% до 95% без конденсату Температура зберігання: від -40 ̊ до 70 ̊ C Живлення: 100-240 В Кількість вентиляторів: без вентилятора Блок живлення: зовнішній Споживана потужність (максимальна): 2.2 Вт Ширина: 104 мм Висота: 22 мм Глибина: 70 мм Корпус: Пластиковий
Відгуки та питання про - Комутатор мережевий TP-Link TL-SF1005D
0.0
Всього відгуків:0
Комутатор мережевий TP-Link TL-SF1005D
[[ getCurrentDecimal('538') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('526') ]] ₴