Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Характеристики Комутатор мережевий TP-Link TL-SF1006P
| Виробник | |
| Висота | 101 мм |
| Глибина | 25 мм |
| Корпус | Металевий |
| Кількість PoE+ портів | 4xPoE |
| Кількість 100FX портів | 6 х 10/100 - RJ-45 |
| Також шукають | з підтримкою PoE |
| Тип | некерований |
| Форм-фактор | настільний/в стійку |
| Кількість портів | 6 |
| Порти | Fast Ethernet |
| Вимоги PoE | PoE 802.3at (PSE) до 30 Вт на порт |
| Середовище передачі даних | 10BASE-T: неекранована вита пара катерогій 3, 4, 5 |
| Метод передачі | Store-and-Forward (зберігання і передача) |
| Можливість віддаленого управління | некерований |
| Комутаційна здатність | 1.2 Гбіт/с |
| Швидкість перенаправлення 64-байтних пакетів | 0.89 Mpps |
| Розмір таблиці МАС-адрес | 2048 адрес |
| Jumbo-фрейм | 2048 байт |
| Автовизначення MDI/MDIX | так |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3ab 1000BASE-T (1000 Мбіт/с) |
| Cертифікація | RoHS |
| Робоча температура | від 0˚ до 40˚ C |
| Діапазон вологості (робота) | від 10% до 90% без конденсату |
| Температура зберігання | від -40˚ до 70˚ C |
| Ширина | 158 мм |
Читати повністю
Сховати
Опис Комутатор мережевий TP-Link TL-SF1006P
Високопотужний комутатор з 4 портами PoE+. Відповідність стандарту PoE 802.3af/at означає підтримку до 30 Вт на кожний порт PoE. Загальний бюджет PoE 67 Вт для 4 портів PoE відкриває широкий ряд можливостей, наприклад, спостереження для офісів, гуртожитків та малого бізнесу. TL-SF1006P повністю сумісний з IP-камерами, точками доступу, IP-телефонами, комп'ютерами, принтерами і не тільки. Тип: некерований Форм-фактор: настільний/в стійку Кількість портів: 6 Порти: Fast Ethernet Вимоги PoE: PoE 802.3af (PSE) до 15.4 Вт на порт Вимоги PoE: PoE 802.3at (PSE) до 30 Вт на порт Середовище передачі даних: 100BASE-TX: неекранована вита пара категорії 5 Середовище передачі даних: 10BASE-T: неекранована вита пара катерогій 3, 4, 5 Метод передачі: Store-and-Forward (зберігання і передача) Можливість віддаленого управління: некерований Комутаційна здатність: 1.2 Гбіт/с Швидкість перенаправлення 64-байтних пакетів: 0.89 Mpps Розмір таблиці МАС-адрес: 2048 адрес Jumbo-фрейм: 2048 байт Автовизначення MDI/MDIX: так Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.3af PoE (Power over Ethernet) Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.3x (повнодуплексний зв'язок) Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.3 10BASE-T (10 Мбіт/с) Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.3u 100BASE-TX (100 Мбіт/с) Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.3ab 1000BASE-T (1000 Мбіт/с) Cертифікація: CE Cертифікація: FCC Cертифікація: RoHS Робоча температура: від 0 ̊ до 40 ̊ C Діапазон вологості (робота): від 10% до 90% без конденсату Температура зберігання: від -40 ̊ до 70 ̊ C Ширина: 158 мм Висота: 101 мм Глибина: 25 мм Корпус: Металевий Кількість PoE+ портів: 4xPoE Кількість 100FX портів: 6 х 10/100 - RJ-45
Відгуки та питання про - Комутатор мережевий TP-Link TL-SF1006P
0.0
Всього відгуків:0
Комутатор мережевий TP-Link TL-SF1006P
[[ getCurrentDecimal('2323') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('2238') ]] ₴