Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Характеристики Комутатор мережевий TP-Link TL-SF1009P
| Виробник | |
| Тип | некерований |
| Форм-фактор | настільний/в стійку |
| Кількість портів | 9 |
| Порти | Fast Ethernet |
| Середовище передачі даних | 10BASE-T: неекранована вита пара катерогій 3, 4, 5 |
| Метод передачі | Store-and-Forward (зберігання і передача) |
| Вимоги PoE | PoE 802.3at (PSE) до 30 Вт на порт |
| Можливість віддаленого управління | некерований |
| Комутаційна здатність | 1.8 Гбит/с |
| Розмір таблиці МАС-адрес | 2048 адрес |
| Jumbo-фрейм | 2048 байт |
| Автовизначення MDI/MDIX | так |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3u 100BASE-TX (100 Мбіт/с) |
| Cертифікація | RoHS |
| Ширина | 171 мм |
| Глибина | 27 мм |
| Висота | 98 мм |
| Корпус | Металевий |
| Кількість PoE+ портів | 8xPoE+ |
| Кількість 100FX портів | 9 х 10/100 - RJ-45 |
| Також шукають | з підтримкою PoE |
Читати повністю
Сховати
Опис Комутатор мережевий TP-Link TL-SF1009P
9-портовий некерований комутатор з 8 портами PoE +. Завдяки відповідності стандартам PoE+ 802.3af/at кожен порт PoE підтримує до 30 Вт, а загальний бюджет PoE 65 Вт для 8 портів PoE+ відкриває широкий ряд можливостей, наприклад, дозволяє створити відеоспостереження для офісів, гуртожитків та малого бізнесу. TL-SF1009P повністю сумісний з IP-камерами, точками доступу, IP-телефонами, комп'ютерами, принтерами і не тільки. Тип: некерований Форм-фактор: настільний/в стійку Кількість портів: 9 Порти: Fast Ethernet Вимоги PoE: PoE 802.3af (PSE) до 15.4 Вт на порт Вимоги PoE: PoE 802.3at (PSE) до 30 Вт на порт Середовище передачі даних: 100BASE-TX: неекранована вита пара категорії 5 Середовище передачі даних: 10BASE-T: неекранована вита пара катерогій 3, 4, 5 Метод передачі: Store-and-Forward (зберігання і передача) Можливість віддаленого управління: некерований Комутаційна здатність: 1.8 Гбит/с Розмір таблиці МАС-адрес: 2048 адрес Jumbo-фрейм: 2048 байт Автовизначення MDI/MDIX: так Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.3af PoE (Power over Ethernet) Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.3x (повнодуплексний зв'язок) Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.3 10BASE-T (10 Мбіт/с) Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.3u 100BASE-TX (100 Мбіт/с) Cертифікація: CE Cертифікація: FCC Cертифікація: RoHS Ширина: 171 мм Глибина: 27 мм Висота: 98 мм Корпус: Металевий Кількість PoE+ портів: 8xPoE+ Кількість 100FX портів: 9 х 10/100 - RJ-45
Відгуки та питання про - Комутатор мережевий TP-Link TL-SF1009P
0.0
Всього відгуків:0
Комутатор мережевий TP-Link TL-SF1009P
[[ getCurrentDecimal('2830') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('2769') ]] ₴