Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Характеристики Комутатор мережевий TP-Link TL-SG1005D
| Виробник | |
| Тип | некерований |
| Форм-фактор | настільний |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3ab 1000BASE-T (1000 Мбіт/с) |
| Cертифікація | RoHS |
| Робоча температура | від 0˚ до 40˚ C |
| Діапазон вологості (робота) | від 5% до 95% без конденсату |
| Кількість портів | 5 |
| Порти | Gigabit Ethernet |
| Вимоги PoE | без PoE |
| Середовище передачі даних | 100BASE-TX / 1000Base-T: неекранована вита пара категорій 5 |
| Метод передачі | Store-and-Forward (зберігання і передача) |
| Можливість віддаленого управління | некерований |
| Комутаційна здатність | 10 Гбіт/с |
| Розмір таблиці МАС-адрес | 8000 адрес |
| Jumbo-фрейм | 15000 байт |
| Автовизначення MDI/MDIX | так |
| Системні вимоги | Windows XP |
| Температура зберігання | від -40˚ до 70˚ C |
| Живлення | 100-240 В |
| Кількість вентиляторів | без вентилятора |
| Блок живлення | зовнішній |
| Ширина | 165 мм |
| Глибина | 108 мм |
| Висота | 28 мм |
| Корпус | Пластиковий |
Читати повністю
Сховати
Опис Комутатор мережевий TP-Link TL-SG1005D
Комутатор TL-SG1005D оснащений 5 гігабітних портів забезпечують недорогу альтернативу рішенням на оптиці. Використання існуючої витої пари категорії 5 в якості середовища передачі дозволяє відразу ж підключити сервери до портів Gigabit Ethernet без необхідності прокладки нового оптичного кабелю. Тип: некерований Форм-фактор: настільний Кількість портів: 5 Порти: Gigabit Ethernet Вимоги PoE: без PoE Середовище передачі даних: 100BASE-TX: неекранована вита пара категорії 5 Середовище передачі даних: 10BASE-T: неекранована вита пара катерогій 3, 4, 5 Середовище передачі даних: 100BASE-TX / 1000Base-T: неекранована вита пара категорій 5 Метод передачі: Store-and-Forward (зберігання і передача) Можливість віддаленого управління: некерований Комутаційна здатність: 10 Гбіт/с Розмір таблиці МАС-адрес: 8000 адрес Jumbo-фрейм: 15000 байт Автовизначення MDI/MDIX: так Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.3x (повнодуплексний зв'язок) Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.3 10BASE-T (10 Мбіт/с) Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.3u 100BASE-TX (100 Мбіт/с) Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.3ab 1000BASE-T (1000 Мбіт/с) Cертифікація: CE Cертифікація: FCC Cертифікація: RoHS Системні вимоги: Linuх Системні вимоги: MAC OS Системні вимоги: NetWare Системні вимоги: UNIX Системні вимоги: Vista Системні вимоги: Windows 2000 Системні вимоги: Windows 7 Системні вимоги: Windows 98SE Системні вимоги: Windows NT Системні вимоги: Windows XP Робоча температура: від 0 ̊ до 40 ̊ C Діапазон вологості (робота): від 5% до 95% без конденсату Температура зберігання: від -40 ̊ до 70 ̊ C Живлення: 100-240 В Кількість вентиляторів: без вентилятора Блок живлення: зовнішній Ширина: 165 мм Глибина: 108 мм Висота: 28 мм Корпус: Пластиковий
Відгуки та питання про - Комутатор мережевий TP-Link TL-SG1005D
0.0
Всього відгуків:0
Комутатор мережевий TP-Link TL-SG1005D
[[ getCurrentDecimal('775') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('775') ]] ₴