Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Характеристики Комутатор мережевий TP-Link TL-SG1016
| Виробник | |
| Тип | некерований |
| Форм-фактор | в стійку |
| Кількість портів | 16 |
| Порти | Gigabit Ethernet |
| Вимоги PoE | без PoE |
| Середовище передачі даних | 100BASE-TX / 1000Base-T: неекранована вита пара категорій 5 |
| Метод передачі | Store-and-Forward (зберігання і передача) |
| Можливість віддаленого управління | некерований |
| Комутаційна здатність | 32 Гбіт/с |
| Розмір таблиці МАС-адрес | 8000 адрес |
| Jumbo-фрейм | 10000 байт |
| Автовизначення MDI/MDIX | так |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3ab 1000BASE-T (1000 Мбіт/с) |
| Cертифікація | RoHS |
| Системні вимоги | Windows XP |
| Робоча температура | від 0˚ до 40˚ C |
| Діапазон вологості (робота) | від 10% до 90% без конденсату |
| Температура зберігання | від -40˚ до 70˚ C |
| Живлення | 100-240 В |
| Кількість вентиляторів | без вентилятора |
| Блок живлення | вбудований |
| Ширина | 440 мм |
| Глибина | 360 мм |
| Висота | 44 мм |
| Корпус | Металевий |
Читати повністю
Сховати
Опис Комутатор мережевий TP-Link TL-SG1016
Комутатор мережевий TP-Link TL-SG101616-портовий гігабітний монтуємий в стійку комутатор являє собою просте рішення для переходу на гігабітний Ethernet. Всі 16 портів підтримують функцію авто-MDI/MDIX, більше не потрібно думати про тип кабелю, просто застроміть кабель в пристрій і воно буде з ним працювати. Більше того, застосування інноваційної енергозберігаючої технології дозволить зберегти до 40%* споживаної електроенергії, тому TL-SG1016 являє собою екологічно безпечне пристрій для вашої офісної мережі.Модель TL-SG1016 оснащена 16 портами 10/100/1000 Мбіт/с, що значним чином збільшує пропускну здатність вашої мережі, дозволяючи передавати файли великого розміру в найкоротший час. Тому користувачі вдома, в офісі, в робочій групі або дизайн-студії тепер можуть швидше передавати великі, чутливі до пропускної здатності каналу файли. Миттєва передача по мережі графіки, CGI-, CAD і мультимедіа-файлів.Завдяки використанню неблокірующіх архітектури комутатор TL-SG1016 може передавати і фільтрувати пакети на максимально можливу для мережного середовища швидкості для забезпечення максимальної пропускної спроможності. Таблиця MAC-адрес на 8000 записів забезпечує гарну масштабованість навіть великих мереж. Комутатор також підтримує контроль потоку IEEE 802.3x для повнодуплексного режиму і контроль зворотного потоку для напівдуплексного режиму, щоб уникнути перевантажень і забезпечення надійної передачі даних.Тепер, при переході на гігабітну мережу, ви можете проявити турботу про довкілля! 16-портовий гігабітний комутатор TL-SG1016 підтримує останні енергозберігаючі технології, за допомогою яких ви зможете збільшити пропускну здатність вашої мережі зі значно меншими енерговитратами. Пристрій автоматично вибирає режим харчування в залежності від статусу з'єднання і довжини кабелю для того, щоб зберегти електроенергію і тим самим обмежити кількість викидів вуглецю, які здійснюються при її виробленні. Тип: некерований Форм-фактор: в стійку Кількість портів: 16 Порти: Gigabit Ethernet Вимоги PoE: без PoE Середовище передачі даних: 100BASE-TX: неекранована вита пара категорії 5 Середовище передачі даних: 10BASE-T: неекранована вита пара катерогій 3, 4, 5 Середовище передачі даних: 100BASE-TX / 1000Base-T: неекранована вита пара категорій 5 Метод передачі: Store-and-Forward (зберігання і передача) Можливість віддаленого управління: некерований Комутаційна здатність: 32 Гбіт/с Розмір таблиці МАС-адрес: 8000 адрес Jumbo-фрейм: 10000 байт Автовизначення MDI/MDIX: так Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.3x (повнодуплексний зв'язок) Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.3 10BASE-T (10 Мбіт/с) Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.3u 100BASE-TX (100 Мбіт/с) Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.3ab 1000BASE-T (1000 Мбіт/с) Cертифікація: CE Cертифікація: FCC Cертифікація: RoHS Системні вимоги: Linuх Системні вимоги: MAC OS Системні вимоги: NetWare Системні вимоги: UNIX Системні вимоги: Vista Системні вимоги: Windows 2000 Системні вимоги: Windows 7 Системні вимоги: Windows 8 Системні вимоги: Windows 98SE Системні вимоги: Windows NT Системні вимоги: Windows XP Робоча температура: від 0 ̊ до 40 ̊ C Діапазон вологості (робота): від 10% до 90% без конденсату Температура зберігання: від -40 ̊ до 70 ̊ C Живлення: 100-240 В Кількість вентиляторів: без вентилятора Блок живлення: вбудований Ширина: 440 мм Глибина: 360 мм Висота: 44 мм Корпус: Металевий
Відгуки та питання про - Комутатор мережевий TP-Link TL-SG1016
0.0
Всього відгуків:0
Комутатор мережевий TP-Link TL-SG1016
[[ getCurrentDecimal('4036') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('4036') ]] ₴