Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Характеристики Комутатор мережевий TP-Link TL-SG1016DE
| Виробник | |
| Jumbo-фрейм | 10240 байт |
| Автовизначення MDI/MDIX | так |
| Форм-фактор | в стійку |
| Кількість портів | 16 |
| Порти | Gigabit Ethernet |
| Вимоги PoE | без PoE |
| Середовище передачі даних | 100BASE-TX / 1000Base-T: неекранована вита пара категорій 5 |
| Метод передачі | Store-and-Forward (зберігання і передача) |
| Можливість віддаленого управління | керований |
| Комутаційна здатність | 32 Гбіт/с |
| Швидкість перенаправлення 64-байтних пакетів | 23.8 Mpps |
| Розмір таблиці МАС-адрес | 8000 адрес |
| Буфер пакетів | 0.512 Мб |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.1D (STP) |
| Підтримка транспортних протоколів | UPnP |
| QoS (приоритезация даних) | підтримка пріоритетності 802.1p CoS / DSCP |
| Функції L2 і L2 + | управління потоком 802.3 x |
| Віртуальні мережі | підтримка до 32 VLAN одночасно |
| Управління | графічний Web-інтерфейс |
| Cертифікація | RoHS |
| Системні вимоги | Windows XP |
| Робоча температура | від 0˚ до 40˚ C |
| Діапазон вологості (робота) | від 10% до 90% без конденсату |
| Температура зберігання | від -40˚ до 70˚ C |
| Живлення | 100-240 В |
| Кількість вентиляторів | без вентилятора |
| Блок живлення | зовнішній |
| Ширина | 294 мм |
| Глибина | 180 мм |
| Висота | 44 мм |
| Корпус | Металевий |
| Тип | smart |
Читати повністю
Сховати
Опис Комутатор мережевий TP-Link TL-SG1016DE
Комутатор мережевий TP-Link TL-SG1016DE- 16-портовий гігабітний комутатор представляє собою ідеальне рішення, якщо вам потрібен керований комутатор. Пристрій призначений для використання в мережах малих і середніх підприємств, яким необхідно просте управління своєю комп'ютерною мережею. Системні адміністратори зможуть ефективно відстежувати трафік мережі за допомогою функцій віддзеркалення портів, запобігання петель і діагностики кабелю. Для оптимізації трафіку робочої мережі TL-SG1016DE забезпечує можливість пріоритетності трафіку одночасно на основі тега і порту, щоб зберігати надійну і безперебійну передачу пріоритетних даних. Крім того, VLAN на основі порту, тега і MTU сприяють поліпшенню мережевої безпеки і відповідають більшій кількості вимог до сегментації мережі. Завдяки своїй інноваційній енергозберігаючій технології TL-SG1016DE може знижувати енергоспоживання на 40%, що робить його екологічним і економічним рішенням. Гігабітний комутатор TL-SG1016DE пропонує користувачам можливість моніторингу мережі та відстеження мережевого трафіку. Функції віддзеркалення портів, запобігання петель і діагностики кабелю дозволяють визначати і навіть виявляти місцезнаходження проблеми із з'єднанням у вашій робочій мережі. Більш того, системні адміністратори можуть призначати пріоритетність потокам трафіку за допомогою функції приоритезации портів і функції приоритезации 802.1P (802.1P Priority), щоб забезпечити надійну і безперебійну передачу голосових та відео-даних. Крім цього, для забезпечення безпеки і продуктивності мережі TL-SG1016DE підтримує MTU LAN, VLAN на основі порту і функції VLAN на основі стандарту 802.1Q (MTU VLAN, port-based VLAN and 802.1Q-based VLAN). TL-SG1016DE є чудовим варіантом модернізації вашого некерованого комутатора. Цей пристрій здатний підвищити ефективність вашої мережі і рівнозначно полегшити роботу кінцевому користувачеві. Тип: smart Форм-фактор: в стійку Кількість портів: 16 Порти: Gigabit Ethernet Вимоги PoE: без PoE Середовище передачі даних: 100BASE-TX: неекранована вита пара категорії 5 Середовище передачі даних: 10BASE-T: неекранована вита пара катерогій 3, 4, 5 Середовище передачі даних: 100BASE-TX / 1000Base-T: неекранована вита пара категорій 5 Метод передачі: Store-and-Forward (зберігання і передача) Можливість віддаленого управління: керований Комутаційна здатність: 32 Гбіт/с Швидкість перенаправлення 64-байтних пакетів: 23.8 Mpps Розмір таблиці МАС-адрес: 8000 адрес Буфер пакетів: 0.512 Мб Jumbo-фрейм: 10240 байт Автовизначення MDI/MDIX: так Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.1p (фільтрація IGMP) Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.1Q (VLAN) Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.3x (повнодуплексний зв'язок) Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.3 10BASE-T (10 Мбіт/с) Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.3u 100BASE-TX (100 Мбіт/с) Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.3ab 1000BASE-T (1000 Мбіт/с) Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.1D (STP) Підтримка транспортних протоколів: DDNS Підтримка транспортних протоколів: IGMP Підтримка транспортних протоколів: IPCP Підтримка транспортних протоколів: LLDP Підтримка транспортних протоколів: PPPoE Підтримка транспортних протоколів: TCP/IP Підтримка транспортних протоколів: UPnP QoS (приоритезация даних): підтримка пріоритетності 802.1p CoS / DSCP Функції L2 і L2 +: IGMP Snooping V1/V2/V3 Функції L2 і L2 +: агрегування каналів Функції L2 і L2 +: віддзеркалення порту Функції L2 і L2 +: виявлення петель (Loop back detection) Функції L2 і L2 +: діагностика кабелю Функції L2 і L2 +: управління потоком 802.3 x Віртуальні мережі: VLAN на базі порту/тега/МTU Віртуальні мережі: підтримка до 32 VLAN одночасно Управління: графічний Web-інтерфейс Cертифікація: CE Cертифікація: FCC Cертифікація: RoHS Системні вимоги: Linuх Системні вимоги: MAC OS Системні вимоги: NetWare Системні вимоги: UNIX Системні вимоги: Vista Системні вимоги: Windows 2000 Системні вимоги: Windows 7 Системні вимоги: Windows 8 Системні вимоги: Windows 98 Системні вимоги: Windows NT Системні вимоги: Windows XP Робоча температура: від 0 ̊ до 40 ̊ C Діапазон вологості (робота): від 10% до 90% без конденсату Температура зберігання: від -40 ̊ до 70 ̊ C Живлення: 100-240 В Кількість вентиляторів: без вентилятора Блок живлення: зовнішній Ширина: 294 мм Глибина: 180 мм Висота: 44 мм Корпус: Металевий
Відгуки та питання про - Комутатор мережевий TP-Link TL-SG1016DE
0.0
Всього відгуків:0
Комутатор мережевий TP-Link TL-SG1016DE
[[ getCurrentDecimal('4146') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('4141') ]] ₴