Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Характеристики Комутатор мережевий TP-Link TL-SG105E
| Виробник | |
| Ширина | 108 мм |
| Тип | smart |
| Форм-фактор | настільний |
| Кількість портів | 5 |
| Порти | Gigabit Ethernet |
| Вимоги PoE | без PoE |
| Середовище передачі даних | 100BASE-TX / 1000Base-T: неекранована вита пара категорій 5 |
| Метод передачі | Store-and-Forward (зберігання і передача) |
| Можливість віддаленого управління | керований |
| Комутаційна здатність | 7.4 Mpps |
| Розмір таблиці МАС-адрес | 2000 адрес |
| Буфер пакетів | 2 Мб |
| Jumbo-фрейм | 16000 байт |
| Автовизначення MDI/MDIX | так |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.1D (STP) |
| Підтримка транспортних протоколів | TCP/IP |
| Функції L2 і L2 + | діагностика кабелю |
| Віртуальні мережі | VLAN на базі порту/тега/МTU |
| Управління | графічний Web-інтерфейс |
| Cертифікація | RoHS |
| Системні вимоги | Windows XP |
| Робоча температура | від 0˚ до 40˚ C |
| Діапазон вологості (робота) | від 10% до 95% без конденсату |
| Температура зберігання | від -40˚ до 70˚ C |
| Живлення | 100-240 В |
| Кількість вентиляторів | без вентилятора |
| Блок живлення | зовнішній |
| Споживана потужність (максимальна) | 5.46 Вт |
| Висота | 25 мм |
| Глибина | 98 мм |
| Корпус | Металевий |
Читати повністю
Сховати
Опис Комутатор мережевий TP-Link TL-SG105E
Комутатор мережевий TP-Link TL-SG105E- 5-портовий гігабітний комутатор серії Easy Smart від компанії TP-Link, являє собою ідеальне рішення для заміни некерованого комутатора. Гігабітний Easy Smart-комутатор дозволяє здійснювати моніторинг мережі і стежити за станом трафіку. За допомогою функцій зеркалирования порту, виявлення петель і діагностики кабелю можна виявити і навіть локалізувати проблему підключення у вашій мережі. Адміністратори мережі можуть призначати пріоритет трафіку за допомогою функцій пріоритезації портів і IEEE 802.1P, що дозволить передавати голосової та відео-трафік без затримок і розривів з'єднання в будь-який час. Крім того, з метою посилення безпеки і продуктивності мережі комутатор підтримує VLAN на базі порту / MTU / 802.1Q. TL-SG105E є оновленою версією некерованого комутатора - пристрій здатний підвищити ефективність вашої мережі і надати безліч корисних функцій кінцевим користувачам.Проявіть турботу про навколишнє середовище при переході на гигабитную мережу! 5-портовий гігабітний Easy Smart-комутатор TL-SG105E використовує новітню енергозберігаючу технологію, за допомогою якої ви зможете збільшити пропускну здатність вашої мережі при менших енерговитратах. Пристрій автоматично вибирає режим харчування в залежності від статусу з'єднання і довжини кабелю, дозволяючи знижувати енергоспоживання вашої мережі. При виключенні комп'ютера або мережевого обладнання відповідний порт звичайного комутатора продовжує споживати велику кількість електроенергії. TL-SG105Е може автоматично визначати статус з'єднання на кожному порту і скорочувати споживання електроенергії на непрацюючих портах.Короткий кабель споживає менше електроенергії, але досить часто це не береться до уваги, і на нього подається однакове харчування поза завісісмості від довжини, будь то 10 чи 50 метрів. TL-SG105E аналізує довжину підключеного Ethernet-кабелю і відповідним чином змінює споживання електроенергії. Комутатор зручний у налаштуванні та управлінні. Авто-MDI / MDIX усуває необхідність використання кабелю з перехресними парами або портів uplink. Автоузгодження на кожному порту допомагає визначити швидкість з'єднання мережевого пристрою (10, 100 або 1000 Мбіт / с) і автоматично налаштувати відповідну швидкість передачі даних для відповідного пристрою. Завдяки компактному розміру пристрій зручно і безпечно. TL-SG105E не завантажує робочий простір і ідеально підходить для розміщення на столі або в стійці. Інформативні світлодіодні індикатори відображають робочий стан та інформують про основні несправності в реальному часі.Основні особливості: інноваційна енергозберігаюча технологія дозволяє економити до 75% споживаної електроенергії; контроль потоку IEEE 802.3x для надійної передачі даних;Jumbo Frame покращує передачу файлів великого розміру; ефективний моніторинг мережі за допомогою функцій зеркалирования порту, виявлення петель і діагностики кабелю; функція пріоритезації даних по порту і тегом сприяє передачі даних, чутливих до пропускної здатності, без затримок і розривів з'єднання; безліч функцій VLAN посилюють захист мережі за допомогою сегментації трафіку; IGMP Snooping для оптимізації роботи multicast-додатків; централізоване управління всіма Easy Smart комутаторами за допомогою утиліти налаштування Easy Smart. Тип: smart Форм-фактор: настільний Кількість портів: 5 Порти: Gigabit Ethernet Вимоги PoE: без PoE Середовище передачі даних: 100BASE-TX: неекранована вита пара категорії 5 Середовище передачі даних: 10BASE-T: неекранована вита пара катерогій 3, 4, 5 Середовище передачі даних: 100BASE-TX / 1000Base-T: неекранована вита пара категорій 5 Метод передачі: Store-and-Forward (зберігання і передача) Можливість віддаленого управління: керований Комутаційна здатність: 7.4 Mpps Розмір таблиці МАС-адрес: 2000 адрес Буфер пакетів: 2 Мб Jumbo-фрейм: 16000 байт Автовизначення MDI/MDIX: так Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.1p (фільтрація IGMP) Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.1Q (VLAN) Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.3az (Energy Efficient Ethernet) Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.3x (повнодуплексний зв'язок) Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.3 10BASE-T (10 Мбіт/с) Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.3u 100BASE-TX (100 Мбіт/с) Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.3ab 1000BASE-T (1000 Мбіт/с) Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.1D (STP) Підтримка транспортних протоколів: DDNS Підтримка транспортних протоколів: ICMP Підтримка транспортних протоколів: IGMP Підтримка транспортних протоколів: L2TP Підтримка транспортних протоколів: LLDP Підтримка транспортних протоколів: PPPoE Підтримка транспортних протоколів: PPTP Підтримка транспортних протоколів: TCP/IP Функції L2 і L2 +: агрегування каналів Функції L2 і L2 +: віддзеркалення порту Функції L2 і L2 +: виявлення петель (Loop back detection) Функції L2 і L2 +: діагностика кабелю Віртуальні мережі: VLAN на базі порту/тега/МTU Управління: графічний Web-інтерфейс Cертифікація: CE Cертифікація: FCC Cертифікація: RoHS Системні вимоги: Linuх Системні вимоги: MAC OS Системні вимоги: NetWare Системні вимоги: UNIX Системні вимоги: Vista Системні вимоги: Windows 7 Системні вимоги: Windows 8 Системні вимоги: Windows XP Робоча температура: від 0 ̊ до 40 ̊ C Діапазон вологості (робота): від 10% до 95% без конденсату Температура зберігання: від -40 ̊ до 70 ̊ C Живлення: 100-240 В Кількість вентиляторів: без вентилятора Блок живлення: зовнішній Споживана потужність (максимальна): 5.46 Вт Ширина: 108 мм Висота: 25 мм Глибина: 98 мм Корпус: Металевий
Відгуки та питання про - Комутатор мережевий TP-Link TL-SG105E
0.0
Всього відгуків:0
Комутатор мережевий TP-Link TL-SG105E
[[ getCurrentDecimal('1200') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('1200') ]] ₴