Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Характеристики Комутатор мережевий TP-Link TL-SG105PE
| Виробник | |
| Тип | керований 2-го рівня |
| Форм-фактор | настільний |
| Кількість портів | 5 |
| Порти | Gigabit Ethernet |
| Вимоги PoE | PoE 802.3at (PSE) до 30 Вт на порт |
| Середовище передачі даних | 100BASE-TX / 1000Base-T: неекранована вита пара категорій 5 |
| Можливість віддаленого управління | керований |
| Комутаційна здатність | 10 Гбіт/с |
| Розмір таблиці МАС-адрес | 2048 адрес |
| Буфер пакетів | 1.5 Мб |
| Jumbo-фрейм | 16000 байт |
| Автовизначення MDI/MDIX | так |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3ab 1000BASE-T (1000 Мбіт/с) |
| Підтримка транспортних протоколів | IGMP |
| Функції L2 і L2 + | діагностика кабелю |
| Cертифікація | RoHS |
| Робоча температура | від 0˚ до 40˚ C |
| Діапазон вологості (робота) | від 10% до 90% без конденсату |
| Температура зберігання | від -40˚ до 70˚ C |
| Живлення | 100-240 В |
| Ширина | 99.8 мм |
| Глибина | 25 мм |
| Висота | 98 мм |
| Корпус | Металевий |
| Кількість PoE+ портів | 4xPoE |
| Кількість 1000TX портів | 5x10/100/1000TX |
| Також шукають | з підтримкою PoE |
Читати повністю
Сховати
Опис Комутатор мережевий TP-Link TL-SG105PE
TL-SG105PE повністю сумісний з пристроями PoE, такими як IP-камери, точки доступу, IP-телефони. Також він працює з провідними пристроями без PoE, такими як ПК, принтери і IPTV. Завдяки відповідності стандартам PoE + 802.3af/at кожен порт PoE підтримує до 30 Вт, а загальний бюджет PoE 65 Вт для 4 гігабітних портів PoE+ відкриває широкий ряд можливостей, наприклад, дозволяє створити відеоспостереження для офісів, гуртожитків та малого бізнесу. TL-SG105PE повністю сумісний з IP-камерами, точками доступу, IP-телефонами, комп'ютерами, принтерами і не тільки. Тип: керований 2-го рівня Форм-фактор: настільний Кількість портів: 5 Порти: Gigabit Ethernet Вимоги PoE: PoE 802.3af (PSE) до 15.4 Вт на порт Вимоги PoE: PoE 802.3at (PSE) до 30 Вт на порт Середовище передачі даних: 100BASE-TX: неекранована вита пара категорії 5 Середовище передачі даних: 10BASE-T: неекранована вита пара катерогій 3, 4, 5 Середовище передачі даних: 100BASE-TX / 1000Base-T: неекранована вита пара категорій 5 Можливість віддаленого управління: керований Комутаційна здатність: 10 Гбіт/с Розмір таблиці МАС-адрес: 2048 адрес Буфер пакетів: 1.5 Мб Jumbo-фрейм: 16000 байт Автовизначення MDI/MDIX: так Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.1p (фільтрація IGMP) Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.3af Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.3af PoE (Power over Ethernet) Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.3i Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.3x Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.3x (повнодуплексний зв'язок) Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.3 10BASE-T (10 Мбіт/с) Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.3u 100BASE-TX (100 Мбіт/с) Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.3ab 1000BASE-T (1000 Мбіт/с) Підтримка транспортних протоколів: IGMP Функції L2 і L2 +: IGMP Snooping V1/V2/V3 Функції L2 і L2 +: агрегування каналів Функції L2 і L2 +: віддзеркалення порту Функції L2 і L2 +: виявлення петель (Loop back detection) Функції L2 і L2 +: діагностика кабелю Cертифікація: CE Cертифікація: FCC Cертифікація: RoHS Робоча температура: від 0 ̊ до 40 ̊ C Діапазон вологості (робота): від 10% до 90% без конденсату Температура зберігання: від -40 ̊ до 70 ̊ C Живлення: 100-240 В Ширина: 99.8 мм Глибина: 25 мм Висота: 98 мм Корпус: Металевий Кількість PoE+ портів: 4xPoE Кількість 1000TX портів: 5x10/100/1000TX
Відгуки та питання про - Комутатор мережевий TP-Link TL-SG105PE
0.0
Всього відгуків:0
Комутатор мережевий TP-Link TL-SG105PE
[[ getCurrentDecimal('2527') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('2527') ]] ₴