Маркетплейс твоєї Країни![]()
Новинка
Знижка
Характеристики Комутатор мережевий TP-Link TL-SG1210P
| Виробник | |
| Середовище передачі даних | 100BASE-TX / 1000Base-T: неекранована вита пара категорій 5 |
| Можливість віддаленого управління | некерований |
| Комутаційна здатність | 20 Гбіт/с |
| Розмір таблиці МАС-адрес | 4000 адрес |
| Тип | некерований |
| Форм-фактор | настільний |
| Кількість портів | 10 |
| Порти | Gigabit Ethernet |
| Вимоги PoE | PoE 802.3at (PSE) до 30 Вт на порт |
| Jumbo-фрейм | 4000 байт |
| Автовизначення MDI/MDIX | так |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3ab 1000BASE-T (1000 Мбіт/с) |
| Робоча температура | від 0˚ до 40˚ C |
| Діапазон вологості (робота) | від 10% до 90% без конденсату |
| Температура зберігання | від -40˚ до 70˚ C |
| Ширина | 209 мм |
| Глибина | 126 мм |
| Висота | 26 мм |
| Корпус | Металевий |
| Кількість 1000FX портів | 1хSFP |
| Кількість PoE+ портів | 8xPoE+ |
| Кількість 1000TX портів | 9x10/100/1000TX |
| Також шукають | з підтримкою PoE |
Читати повністю
Сховати
Опис Комутатор мережевий TP-Link TL-SG1210P
некерований, настільний, Портів - 10, SFP, Gigabit Ethernet, Комутація - 20 Гбіт/с, МАС - 4000 адрес, Робота - від 0 ̊ до 40 ̊ C, Зберігання - від -40 ̊ до 70 ̊ C, Ш - 209 мм, Г - 126 мм, В - 26 мм, 8xPoE+, 9x10/100/1000TX, 1хSFP Тип: некерований Форм-фактор: настільний Кількість портів: 10 Порти: SFP Порти: Gigabit Ethernet Вимоги PoE: PoE 802.3af (PSE) до 15.4 Вт на порт Вимоги PoE: PoE 802.3at (PSE) до 30 Вт на порт Середовище передачі даних: 100BASE-TX: неекранована вита пара категорії 5 Середовище передачі даних: оптичний кабель Середовище передачі даних: 10BASE-T: неекранована вита пара катерогій 3, 4, 5 Середовище передачі даних: 100BASE-TX / 1000Base-T: неекранована вита пара категорій 5 Можливість віддаленого управління: некерований Комутаційна здатність: 20 Гбіт/с Розмір таблиці МАС-адрес: 4000 адрес Jumbo-фрейм: 4000 байт Автовизначення MDI/MDIX: так Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.3af PoE (Power over Ethernet) Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.3x (повнодуплексний зв'язок) Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.3z (Оптоволоконний кабель) Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.3 10BASE-T (10 Мбіт/с) Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.3u 100BASE-TX (100 Мбіт/с) Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.3ab 1000BASE-T (1000 Мбіт/с) Робоча температура: від 0 ̊ до 40 ̊ C Діапазон вологості (робота): від 10% до 90% без конденсату Температура зберігання: від -40 ̊ до 70 ̊ C Ширина: 209 мм Глибина: 126 мм Висота: 26 мм Корпус: Металевий Кількість 1000FX портів: 1хSFP Кількість PoE+ портів: 8xPoE+ Кількість 1000TX портів: 9x10/100/1000TX
Відгуки та питання про - Комутатор мережевий TP-Link TL-SG1210P
0.0
Всього відгуків:0
Комутатор мережевий TP-Link TL-SG1210P
[[ getCurrentDecimal('5095') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('5095') ]] ₴