Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Характеристики Комутатор мережевий TP-Link TL-SG1218MP
| Виробник | |
| Також шукають | з підтримкою PoE |
| Тип | некерований |
| Порти | Gigabit Ethernet |
| Вимоги PoE | PoE 802.3at (PSE) до 30 Вт на порт |
| Середовище передачі даних | 100BASE-TX / 1000Base-T: неекранована вита пара категорій 5 |
| Діапазон вологості (робота) | від 10% до 90% без конденсату |
| Форм-фактор | в стійку |
| Кількість портів | 18 |
| Можливість віддаленого управління | некерований |
| Комутаційна здатність | 36 Гбіт/с |
| Швидкість перенаправлення 64-байтних пакетів | 26.78 Mpps |
| Розмір таблиці МАС-адрес | 8000 адрес |
| Буфер пакетів | 4.1 Мб |
| Jumbo-фрейм | 10240 байт |
| Автовизначення MDI/MDIX | так |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3ab 1000BASE-T (1000 Мбіт/с) |
| Cертифікація | RoHS |
| Робоча температура | від 0˚ до 50˚ C |
| Температура зберігання | від -40˚ до 70˚ C |
| Ширина | 440 мм |
| Висота | 180 мм |
| Глибина | 44 мм |
| Корпус | Металевий |
| Кількість 1000TX портів | 16x10/100/1000TX |
| Кількість 1000FX портів | 2хSFP |
| Кількість PoE+ портів | 8xPoE+ |
Читати повністю
Сховати
Опис Комутатор мережевий TP-Link TL-SG1218MP
Універсальний продуктивний PoE-комутатор з Plug and Play. Завдяки відповідності стандарту PoE+ 802.3af/at кожен порт PoE підтримує до 30 Вт, а загальний бюджет PoE 250 Вт для 16 портів PoE+ відкриває широкий ряд можливостей, наприклад, створення відеоспостереження для офісів, гуртожитків та малого бізнесу. TL-SG1218MP повністю сумісний з IP-камерами, точками доступу, IP-телефонами, комп'ютерами, принтерами і не тільки. Тип: некерований Форм-фактор: в стійку Кількість портів: 18 Порти: SFP Порти: Gigabit Ethernet Вимоги PoE: PoE 802.3af (PSE) до 15.4 Вт на порт Вимоги PoE: PoE 802.3at (PSE) до 30 Вт на порт Середовище передачі даних: 100BASE-TX: неекранована вита пара категорії 5 Середовище передачі даних: оптичний кабель Середовище передачі даних: 10BASE-T: неекранована вита пара катерогій 3, 4, 5 Середовище передачі даних: 100BASE-TX / 1000Base-T: неекранована вита пара категорій 5 Можливість віддаленого управління: некерований Комутаційна здатність: 36 Гбіт/с Швидкість перенаправлення 64-байтних пакетів: 26.78 Mpps Розмір таблиці МАС-адрес: 8000 адрес Буфер пакетів: 4.1 Мб Jumbo-фрейм: 10240 байт Автовизначення MDI/MDIX: так Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.3 Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.3af Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.3af PoE (Power over Ethernet) Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.3x Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.3x (повнодуплексний зв'язок) Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.3z (Оптоволоконний кабель) Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.3 10BASE-T (10 Мбіт/с) Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.3u 100BASE-TX (100 Мбіт/с) Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.3ab 1000BASE-T (1000 Мбіт/с) Cертифікація: CE Cертифікація: FCC Cертифікація: RoHS Робоча температура: від 0 ̊ до 50 ̊ C Діапазон вологості (робота): від 10% до 90% без конденсату Температура зберігання: від -40 ̊ до 70 ̊ C Ширина: 440 мм Висота: 180 мм Глибина: 44 мм Корпус: Металевий Кількість 1000TX портів: 16x10/100/1000TX Кількість 1000FX портів: 2хSFP Кількість PoE+ портів: 8xPoE+
Відгуки та питання про - Комутатор мережевий TP-Link TL-SG1218MP
0.0
Всього відгуків:0
Комутатор мережевий TP-Link TL-SG1218MP
[[ getCurrentDecimal('11970') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('11956') ]] ₴