Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Комутатор мережевий Ubiquiti USW-48-POE
| Виробник | |
| Тип | керований 2-го рівня |
| Форм-фактор | в стійку |
| Кількість портів | 52 |
| Порти | Gigabit Ethernet |
| Швидкість перенаправлення 64-байтних пакетів | 77.4 Mpps |
| Автовизначення MDI/MDIX | так |
| Вимоги PoE | PoE 802.3at (PSE) до 30 Вт на порт |
| Середовище передачі даних | 100BASE-TX / 1000Base-T: неекранована вита пара категорій 5 |
| Можливість віддаленого управління | керований |
| Комутаційна здатність | 104 Гбіт/с |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3ab 1000BASE-T (1000 Мбіт/с) |
| Управління | графічний Web-інтерфейс |
| Робоча температура | від -5˚ до 40˚ C |
| Діапазон вологості (робота) | від 10% до 90% без конденсату |
| Живлення | 100-240 В |
| Ширина | 442 мм |
| Глибина | 285 мм |
| Висота | 44 мм |
| Вага | 4.52 кг |
| Корпус | Металевий |
| Кількість PoE+ портів | 32xPoE+ |
| Кількість 1000TX портів | 48x10/100/1000TX |
| Кількість 1000FX портів | 4хSFP |
| Також шукають | з підтримкою PoE |
Читати повністю
Сховати
Опис Комутатор мережевий Ubiquiti USW-48-POE
UniFi Switch 48 PoE - являє собою настроюється комутатор рівня 2. Він забезпечує гигабитное PoE-з'єднання з вашими пристроями завдяки наявності 48 портів RJ45 Ethernet і оптоволоконний гігабітний канал висхідній зв'язку для корпоративної мережі, через SFP порти.
USW-48-PoE, керований і настроюється мережевим контролером UniFi з підтримкою мобільних додатків UniFi, пропонує великий набір розширених протоколів і функцій комутації рівня 2, включаючи режим роботи (перемикання, віддзеркалення або агрегування) для кожного порту. Мережевий контролер UniFi і мобільний додаток дозволяють адміністраторам налаштовувати і контролювати практично всі функції комутатора в графічному інтерфейсі з будь-якого місця.
USW-48-PoE оснащений 1,3-дюймовим сенсорним LCM для відображення статусу. На екрані відображається інформація про стан, що спрощує моніторинг і швидке усунення неполадок. Комутатор UniFi PoE має безшумне теплове охолодження без вентилятора, тому його можна використовувати в місцях, де шум вентилятора відволікає.
Тип: керований 2-го рівня Форм-фактор: в стійку Кількість портів: 52 Порти: SFP Порти: Gigabit Ethernet Вимоги PoE: PoE 802.3af (PSE) до 15.4 Вт на порт Вимоги PoE: PoE 802.3at (PSE) до 30 Вт на порт Середовище передачі даних: 100BASE-TX: неекранована вита пара категорії 5 Середовище передачі даних: оптичний кабель Середовище передачі даних: 10BASE-T: неекранована вита пара катерогій 3, 4, 5 Середовище передачі даних: 100BASE-TX / 1000Base-T: неекранована вита пара категорій 5 Можливість віддаленого управління: керований Комутаційна здатність: 104 Гбіт/с Швидкість перенаправлення 64-байтних пакетів: 77.4 Mpps Автовизначення MDI/MDIX: так Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.3af PoE (Power over Ethernet) Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.3x (повнодуплексний зв'язок) Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.3z (Оптоволоконний кабель) Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.3 10BASE-T (10 Мбіт/с) Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.3u 100BASE-TX (100 Мбіт/с) Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.3ab 1000BASE-T (1000 Мбіт/с) Управління: графічний Web-інтерфейс Робоча температура: від -5 ̊ до 40 ̊ C Діапазон вологості (робота): від 10% до 90% без конденсату Живлення: 100-240 В Ширина: 442 мм Глибина: 285 мм Висота: 44 мм Вага: 4.52 кг Корпус: Металевий Кількість PoE+ портів: 32xPoE+ Кількість 1000TX портів: 48x10/100/1000TX Кількість 1000FX портів: 4хSFPВідгуки та питання про - Комутатор мережевий Ubiquiti USW-48-POE
[[ getCurrentDecimal('40112') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('39962') ]] ₴