Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Комутатор мережевий Ubiquiti USW-Pro-24-POE
| Виробник | |
| Тип | керований 2-го рівня |
| Форм-фактор | в стійку |
| Кількість портів | 26 |
| Порти | Gigabit Ethernet |
| Середовище передачі даних | 100BASE-TX / 1000Base-T: неекранована вита пара категорій 5 |
| Можливість віддаленого управління | керований |
| Комутаційна здатність | н.д. |
| Розмір таблиці МАС-адрес | 16000 адрес |
| Автовизначення MDI/MDIX | так |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3ab 1000BASE-T (1000 Мбіт/с) |
| Робоча температура | від -5˚ до 40˚ C |
| Ширина | 442 мм |
| Глибина | 285 мм |
| Висота | 44 мм |
| Вага | 4.3 кг |
| Корпус | Металевий |
| Кількість PoE+ портів | 16+xPoE / 8+xPoE+ |
| Кількість 1000TX портів | 24x10/100/1000TX |
| Кількість 1000FX портів | 2хSFP+ |
| Також шукають | з підтримкою PoE |
Читати повністю
Сховати
Опис Комутатор мережевий Ubiquiti USW-Pro-24-POE
Комутатор Unifi Switch Pro 24 POE відноситься до професійного обладнання. Ця модель забезпечена посиленим блоком живлення. Світч SW Pro 24 POE необхідний тоді, коли в мережі очікується збільшене навантаження і планується підключення великої кількості пристроїв з високим енергоспоживанням.
Комутатор Unifi Switch-Pro-24-POE обладнаний гігабітними портами в кількості 24 штук. Якщо буде стояти завдання по підключенню комутатора до оптоволоконної лінії, тоді для цього передбачені 2 SFP+ порту, що розраховані на швидкості до 10 Гбіт/с.
Відмінною характеристикою комутатора SW-Pro-24-POE є присутність потужного блоку живлення, який розрахований на подачу 450 Вт. За рахунок цього світч підтримує стандарт 802.3 BT на портах під номерами від 17 по 24. Ці порти можуть видавати абонентському обладнанню до 60 Вт. А ось порти з номерами від 1 до 16 можуть роздавати POE+.
Тип: керований 2-го рівня Форм-фактор: в стійку Кількість портів: 26 Порти: SFP Порти: Gigabit Ethernet Середовище передачі даних: 100BASE-TX: неекранована вита пара категорії 5 Середовище передачі даних: оптичний кабель Середовище передачі даних: 10BASE-T: неекранована вита пара катерогій 3, 4, 5 Середовище передачі даних: 100BASE-TX / 1000Base-T: неекранована вита пара категорій 5 Можливість віддаленого управління: керований Комутаційна здатність: н.д. Розмір таблиці МАС-адрес: 16000 адрес Автовизначення MDI/MDIX: так Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.3af PoE (Power over Ethernet) Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.3x (повнодуплексний зв'язок) Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.3z (Оптоволоконний кабель) Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.3 10BASE-T (10 Мбіт/с) Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.3u 100BASE-TX (100 Мбіт/с) Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.3ab 1000BASE-T (1000 Мбіт/с) Робоча температура: від -5 ̊ до 40 ̊ C Ширина: 442 мм Глибина: 285 мм Висота: 44 мм Вага: 4.3 кг Корпус: Металевий Кількість PoE+ портів: 16+xPoE / 8+xPoE+ Кількість 1000TX портів: 24x10/100/1000TX Кількість 1000FX портів: 2хSFP+Відгуки та питання про - Комутатор мережевий Ubiquiti USW-Pro-24-POE
[[ getCurrentDecimal('48400') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('48400') ]] ₴