Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Комутатор мережевий ZyXel GS1200-8 (GS1200-8-EU0101F)
| Виробник | |
| Глибина | 85 мм |
| Вага | 0.33 кг |
| Корпус | Металевий |
| Кількість 1000TX портів | 8x10/100/1000TX |
| Висота | 26 мм |
| Форм-фактор | настільний |
| Порти | Gigabit Ethernet |
| Споживана потужність (максимальна) | 4.37 Вт |
| Метод передачі | Store-and-Forward (зберігання і передача) |
| Можливість віддаленого управління | керований |
| Jumbo-фрейм | 9000 байт |
| QoS (приоритезация даних) | пріоритезація трафіка по порту 802.1p |
| Функції L2 і L2 + | виявлення петель (Loop back detection) |
| Безпека | контроль Broadcast/Multicast/Unknown-unicast штормів |
| Робоча температура | від 0˚ до 40˚ C |
| Діапазон вологості (робота) | від 10% до 90% без конденсату |
| Температура зберігання | від -40˚ до 70˚ C |
| Кількість вентиляторів | без вентилятора |
| Блок живлення | зовнішній |
| Ширина | 155 мм |
| Тип | керований |
| Кількість портів | 8 |
| Середовище передачі даних | 100BASE-TX / 1000Base-T: неекранована вита пара категорій 5 |
| Комутаційна здатність | 16 Гбіт/с |
| Розмір таблиці МАС-адрес | 4000 адрес |
| Автовизначення MDI/MDIX | так |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3ab 1000BASE-T (1000 Мбіт/с) |
Читати повністю
Сховати
Опис Комутатор мережевий ZyXel GS1200-8 (GS1200-8-EU0101F)
Комутатор мережевий ZyXel GS1200-8 (GS1200-8-EU0101F)
Зручне управління. Гігабітний комутатор Zyxel GS1200 Series з PoE і Web-управлінням забезпечує просте і ефективне управління. На відміну від більш потужних, але складно-керованих комутаторів Zyxel GS1200 Series підійде для звичайного користувача. Цей комутатор за доступною ціною реалізує базовий функціонал, в тому числі PoE, VLAN, QoS і сумісність з IGMP snooping v1 / v2 / v3.
Підтримка PoE. Комутатор мережевий ZyXel GS1200-8 (GS1200-8-EU0101F) забезпечують функцію PoE відповідно до IEEE 802.3at для харчування таких підтримують PoE мережевих пристроїв, як бездротові точки доступу, IP-камери і IP-телефони. За допомогою Web-управління з GUI-інтерфейсом можна контролювати харчування кожного порту і / або перезавантажувати мережеві пристрої.
Легке конфігурування. Для Zyxel GS1200 не потрібно інсталювати додаткове програмне забезпечення. Зручний і інтуїтивно-зрозумілий графічний Web-інтерфейс користувача дозволяє конфігурувати комутатор, зробивши кілька клацань миші. Таке просте управління ідеально для користувачів з маленьких офісів.
Економія енергії за допомогою IEEE 802.3az. Вбудована в Zyxel GS1200 Series функція IEEE 802.3az Energy Efficient Ethernet (EEE) автоматично виявляє мережевий трафік і відповідно до його інтенсивністю регулює енергоспоживання для економії енергії в періоди слабкою завантаженості з'єднання.
Компанія ZyXEL (вимовляється "зайксель") Communications Corp, відома з 1989 року, - тайванський лідер у виробництві комп'ютерного телекомунікаційного обладнання. Основна специфікація діяльності - створення Ethernet, ADSL, Wi-Fi, VoIP, Wi-Fi технологій. Офіс фірми розташований в Тайвані, в місті Сіньчжу.
ZyXel славиться dialup-модемами, які мали широку популярність в Росії і в Україні. Сьогодні найбільше затребуване DSL-обладнання, вироблене фірмою, перш за все інтернет-центри і ADSL-модеми.
ZyXEL на всьому пострадянському просторі працює з 1992 року. Вона швидко зайняла лідируючі позиції на ринку телекомунікаційного обладнання. І все це завдяки повної адаптації продукції до місцевих умов і активному розвитку партнерської мережі, яка в даний час об'єднує понад 230 системних інтеграторів і реселерів.
Тип: керований Форм-фактор: настільний Кількість портів: 8 Порти: Gigabit Ethernet Середовище передачі даних: 100BASE-TX: неекранована вита пара категорії 5 Середовище передачі даних: 10BASE-T: неекранована вита пара катерогій 3, 4, 5 Середовище передачі даних: 100BASE-TX / 1000Base-T: неекранована вита пара категорій 5 Метод передачі: Store-and-Forward (зберігання і передача) Можливість віддаленого управління: керований Комутаційна здатність: 16 Гбіт/с Розмір таблиці МАС-адрес: 4000 адрес Jumbo-фрейм: 9000 байт Автовизначення MDI/MDIX: так Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.1p (фільтрація IGMP) Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.1Q (VLAN) Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.3x (повнодуплексний зв'язок) Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.3 10BASE-T (10 Мбіт/с) Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.3u 100BASE-TX (100 Мбіт/с) Відповідність мережевим стандартам: IEEE 802.3ab 1000BASE-T (1000 Мбіт/с) QoS (приоритезация даних): пріоритезація трафіка по порту 802.1p Функції L2 і L2 +: IGMP Snooping V1/V2/V3 Функції L2 і L2 +: виявлення петель (Loop back detection) Безпека: контроль Broadcast/Multicast/Unknown-unicast штормів Робоча температура: від 0 ̊ до 40 ̊ C Діапазон вологості (робота): від 10% до 90% без конденсату Температура зберігання: від -40 ̊ до 70 ̊ C Кількість вентиляторів: без вентилятора Блок живлення: зовнішній Споживана потужність (максимальна): 4.37 Вт Ширина: 155 мм Висота: 26 мм Глибина: 85 мм Вага: 0.33 кг Корпус: Металевий Кількість 1000TX портів: 8x10/100/1000TXВідгуки та питання про - Комутатор мережевий ZyXel GS1200-8 (GS1200-8-EU0101F)
[[ getCurrentDecimal('1862') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('1857') ]] ₴