Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Висота | 60 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Довжина | 325 мм |
| Матеріал | |
| Тип | Крышка |
| Форма | |
| Колір | |
| Кількість предметів в наборі | 1 |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Да |
| Хранение в морозильной камере | Да |
| Хранение в холодильнике | Да |
| Гарантия | 14 дней |
Товар не доступний
Характеристики Контейнер для їжі пластиковий 32.5х17.5х6 см харчовий контейнер з індикатором дати 1 л Білий HP-27-7
За тарифами
За тарифами
За тарифами
За тарифами
За тарифами
За тарифами