Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вага | 0.59 кг |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Висота | 62 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Довжина | 188 мм |
| Напруга живлення | |
| Тип контролера | |
| Максимальний струм навантаження | 60 А |
| Напруга відключення живлення | 42.8 В |
| Напруга відновлення живлення | 50.4 В |
| Температурна компенсація | |
| Минимальная рабочая температура | -20 |