Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Застібка | Блискавка |
| Колір | Джинс |
| Стан | Нове |
| Міжнародний розмір | ONE SIZE |
| Візерунок | двокольоровий |
| Склад тканини | 65% котон, 35% поліестер |
| Фасон | з коміром |
| Сезон | Демісезон |
| Стиль | молодіжний |
| Тканина | Джинс |
| Розмір на фото | ONE SIZE |
| Клас | Середній клас |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Країна | Китай |
| Вид виробів | Джинсова куртка |
| Довжина переду виробу, см | 54см |
| Довжина рукава від горловини, см | 72см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 58см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 46см |
Характеристики Коротка джинсова куртка з комірцем - джинс цвет, ONE SIZE (є розміри)
В наявності
Код:003887056