Маркетплейс твоєї Країни![]()
Товар не доступний
Корпус Corsair 220T RGB Airflow White (CC-9011174-WW) без БЖ
За тарифами
За тарифами
Характеристики Корпус Corsair 220T RGB Airflow White (CC-9011174-WW) без БЖ
| Виробник | |
| Вага | 6.5 кг |
| Матеріал корпусу | метал/скло |
| Типорозмір | Midi Tower |
| Форм-фактор материнської плати | ATX/MicroATX/Mini-ITX |
| Товщина металу | немає даних |
| Слоти карт розширення | 7 |
| USB 2.0 | немає |
| Аудіо роз'єми | 1 |
| Потужність блоку живлення | без блоку живлення |
| Розміри корпусу | 210 х 395 х 450 мм |
| Спосіб встановлення | вертикальний |
| USB Type-C | немає |
| Кардридер | немає |
| Розташування портів | на верхній панелі |
| Розташування блоку живлення | нижнє |
| Підсвічування | RGB-підсвічування |
| Кількість встановлених вентиляторів | 3 шт. |
| Максимальна довжина відеокарти | 300 мм |
| Максимальна висота кулера CPU | 160 мм |
| Сітка (Mesh) | є |
| Пиловий фільтр | є |
| Наявність бокового вікна | є |
| Безгвинтове кріплення | немає |
| Колір | White |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 |
| Кількість відсіків 3.5" | 2 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Кількість відсіків 2.5"/ 3.5" | немає |
| Передня панель | 3 х 120 мм |
| Верхня панель | немає |
| Задня панель | немає |
| Передня панель (опція) | 3 х 120 мм / 2 х 140 мм |
| Верхня панель (опція) | 3 х 120 мм / 2 х 140 мм |
| Задня панель (опція) | 1 х 120 мм |
| Нижня панель (опція) | немає |
| Бічна панель (опція) | немає |
| На передній панелі | 280 мм |
| На верхній панелі | 240 мм |
| На задній панелі | 120 мм |
| На бічній панелі | немає |
Читати повністю
Сховати
Опис Корпус Corsair 220T RGB Airflow White (CC-9011174-WW) без БЖ
КОНСТРУКЦІЯ З ВИСОКОПОТУЖНИМ ПОВІТРЯНИМ ПОТОКОМ Пристрій корпусу дозволяє збільшити ефективність охолодження корпусу, а сталеві грати на передній панелі забезпечують забір оптимальних обсягів повітря. ТРИ ВЕНТИЛЯТОРА SP120 RGB PRO, ЩО ВХОДЯТЬ ДО КОМПЛЕКТУ У комплект входять три вентилятора CORSAIR SP120 RGB PRO, кожен з яких оснащений вісьмома індивідуально налаштованим світлодіодами на корпусі розгалуджувача живлення (всього 24 світлодіода). ТВЕРДА СТАЛЬ Сталева конструкція 220T RGB Airflow і легкознімна передня панель характеризуються не тільки надійністю і довговічністю, але і вражаючим зовнішнім виглядом. Акуратність збірки Пилові фільтри зверху, знизу і спереду гарантують чистоту вашої системи протягом багатьох років після завершення збирання.
Відгуки та питання про - Корпус Corsair 220T RGB Airflow White (CC-9011174-WW) без БЖ
0.0
Всього відгуків:0