Маркетплейс твоєї Країни![]()
Товар не доступний
Котонова сорочка на ґудзиках з подовженою спинкою - рожевий цвет, ONE SIZE (є розміри)
За тарифами
За тарифами
За тарифами
За тарифами
За тарифами
За тарифами
За тарифами
Характеристики Котонова сорочка на ґудзиках з подовженою спинкою - рожевий цвет, ONE SIZE (є розміри)
| Виробник | |
| Стиль | |
| Застібка | Гудзики |
| Сезон | Демісезон |
| Колір | Рожевий |
| Стан | Нове |
| Міжнародний розмір | ONE SIZE |
| Візерунок | напис |
| Склад тканини | 100% котон |
| Фасон | сорочка |
| Універсальність | Виміри однакові для всіх розмірів - особливість фасону моделі |
| Тканина | Котон |
| Розмір на фото | ONE SIZE |
| Клас | Середній клас |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Країна | Китай |
| Вид виробів | Сорочка |
| Довжина переду виробу, см | 67см |
| Довжина рукава від горловини, см | 74см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 67см |
| Довжина по спинці, см | 71см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 45см |
Читати повністю
Сховати
Опис Котонова сорочка на ґудзиках з подовженою спинкою - рожевий цвет, ONE SIZE (є розміри)
Котонова сорочка на ґудзиках — стильна база з трендовими деталями, що поєднує комфорт і сучасний вигляд. Модель виконана з натуральної котонової тканини, має відкладний комірець і застібається на ґудзики по всій довжині. Однотонний дизайн доповнюють вишиті написи спереду, які додають виробу характеру та акцентності.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:
Відгуки та питання про - Котонова сорочка на ґудзиках з подовженою спинкою - рожевий цвет, ONE SIZE (є розміри)
0.0
Всього відгуків:0