Маркетплейс твоєї Країни![]()
Котонова сорочка оверсайз на ґудзиках - молочний цвет, ONE SIZE (є розміри)
Немає в наявності
Код:003887100
Характеристики Котонова сорочка оверсайз на ґудзиках - молочний цвет, ONE SIZE (є розміри)
| Виробник | |
| Стиль | |
| Застібка | Гудзики |
| Сезон | Демісезон |
| Колір | Молочний |
| Стан | Нове |
| Міжнародний розмір | ONE SIZE |
| Візерунок | однотонний |
| Склад тканини | 100% котон |
| Фасон | сорочка |
| Універсальність | Виміри однакові для всіх розмірів - особливість фасону моделі |
| Тканина | Котон |
| Розмір на фото | ONE SIZE |
| Клас | Середній клас |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Країна | Китай |
| Вид виробів | Сорочка |
| Довжина переду виробу, см | 70см |
| Довжина рукава від горловини, см | 74см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 70см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 43см |
Читати повністю
Сховати
Опис Котонова сорочка оверсайз на ґудзиках - молочний цвет, ONE SIZE (є розміри)
Котонова сорочка оверсайз на ґудзиках — універсальна модель у сучасному розслабленому стилі, яка поєднує комфорт і трендовий силует. Виконана з якісного котону. Однотонний дизайн робить сорочку базовим елементом гардероба.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:
Відгуки та питання про - Котонова сорочка оверсайз на ґудзиках - молочний цвет, ONE SIZE (є розміри)
0.0
Всього відгуків:0
Котонова сорочка оверсайз на ґудзиках - молочний цвет, ONE SIZE (є розміри)
[[ getCurrentDecimal('1460') ]] ₴