Маркетплейс твоєї Країни![]()
Котонові широкі штани із зав'язками - бежевий цвет, M (є розміри)
Немає в наявності
Код:003919770
Характеристики Котонові широкі штани із зав'язками - бежевий цвет, M (є розміри)
| Виробник | |
| Сезон | Демісезон |
| Колір | Бежевий |
| Стан | Нове |
| Міжнародний розмір | M |
| Застібка | блискавка |
| Візерунок | однотонний |
| Склад тканини | 100% котон |
| Фасон | вільний |
| Стиль | кежуал |
| Тканина | Котон |
| Розмір на фото | M |
| Клас | Середній клас |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Країна | Китай |
| Вид виробів | Штани |
| Ширина по стегнам | M - 68см; L - 72см |
| Довжина по боковому шву, см | M - 96см; L - 97см |
| Довжина по внутрішньому шву, см | M - 66см; L - 67см |
| Ширина по талії/поясу, см | M - 36см; L - 37см |
Читати повністю
Сховати
Опис Котонові широкі штани із зав'язками - бежевий цвет, M (є розміри)
Котонові широкі штани із зав’язками — легка та стильна модель для комфортних повсякденних образів. Виріб виконаний із тонкого котону, який приємний до тіла, добре пропускає повітря та ідеально підходить для теплої пори року. Укорочена довжина підкреслює щиколотки та робить образ легким і сучасним.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:
Відгуки та питання про - Котонові широкі штани із зав'язками - бежевий цвет, M (є розміри)
0.0
Всього відгуків:0