Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Котонові широкі штани з акцентним поясом - білий цвет, M (є розміри)
В наявності
Код:003941664
Характеристики Котонові широкі штани з акцентним поясом - білий цвет, M (є розміри)
| Виробник | |
| Сезон | Демісезон |
| Колір | Білий |
| Стан | Нове |
| Міжнародний розмір | M |
| Застібка | блискавка |
| Візерунок | однотонний |
| Склад тканини | 100% котон |
| Фасон | багі |
| Стиль | вечірній |
| Тканина | Котон |
| Розмір на фото | S |
| Клас | Середній клас |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Країна | Китай |
| Вид виробів | Штани |
| Ширина по стегнам | S - 62см; M - 66см; L - 70см |
| Довжина по боковому шву, см | S - 107см; M - 108см; L - 109см |
| Довжина по внутрішньому шву, см | S - 72см; M - 73см; L - 74см |
| Ширина по талії/поясу, см | S - 36см; M - 38см; L - 40см |
Читати повністю
Сховати
Опис Котонові широкі штани з акцентним поясом - білий цвет, M (є розміри)
Котонові широкі штани з акцентним поясом — стильна модель у фасоні baggy, що поєднує комфорт і трендовий дизайн. Лаконічний однотонний вигляд доповнений оригінальною деталлю у вигляді пояса, який імітує сорочковий комір, додаючи образу виразності та модного акценту.
Штани мають вільний крій із характерним об’ємом у стилі baggy, що забезпечує свободу рухів.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:
Відгуки та питання про - Котонові широкі штани з акцентним поясом - білий цвет, M (є розміри)
0.0
Всього відгуків:0
Котонові широкі штани з акцентним поясом - білий цвет, M (є розміри)
[[ getCurrentDecimal('1580') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('1343') ]] ₴