Маркетплейс твоєї Країни![]()
Новинка
Знижка
Характеристики Кронштейн AGN AGN100-690T
| Виробник | AGN |
| Вага | 3.4 кг |
| Максимальне навантаження | 75 кг |
| Кут нахилу | 10 град. |
| Колір | |
| Призначення | для телевізора |
| Тип | похилий |
| Варіанти встановлення | на стіну |
| Кількість ступенів свободи | 1 |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 43" |
| Максимальна підтримувана діагональ | 100" |
| Підтримувана діагональ | 98" |
| VESA | 900 x 600 |
| Відстань до стіни | 85 мм |
| Матеріал | метал |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Розміри | 938 x 625 x 85 мм |
Читати повністю
Сховати
Опис Кронштейн AGN AGN100-690T
Міцний сталевий кронштейн для великих та важких телевізорів AGN AGN100-690T сумісний з телевізорами діагоналлю 43-100 дюймів та вагою до 75 кг.
Кронштейн легко кріпиться до стіни за принципом «картини» та забезпечує надійну фіксацію телевізора.
Кронштейн підтримує кут нахилу в межах 5°/-10°, що зробить перегляд максимально комфортним.
Автоматичні пружинні замки зі швидким вивільненням дозволяють без зайвих зусиль знімати телевізор.
Інтегрований бульбашковий рівень допоможе ідеально рівно виставити кріплення під час його монтажу.
Відкрита конструкція кронштейна AGN AGN100-690T сприяє покращеній вентиляції повітря та надає зручний доступ до кабелів.
Призначення: для телевізора Тип: похилий Варіанти встановлення: на стіну Кількість ступенів свободи: 1 Мінімальна підтримувана діагональ: 43" Максимальна підтримувана діагональ: 100" Підтримувана діагональ: 100" Підтримувана діагональ: 43" Підтримувана діагональ: 44" Підтримувана діагональ: 45" Підтримувана діагональ: 46" Підтримувана діагональ: 47" Підтримувана діагональ: 47.6" Підтримувана діагональ: 48" Підтримувана діагональ: 48.4" Підтримувана діагональ: 49" Підтримувана діагональ: 50" Підтримувана діагональ: 51" Підтримувана діагональ: 52" Підтримувана діагональ: 53" Підтримувана діагональ: 54" Підтримувана діагональ: 54.6" Підтримувана діагональ: 55" Підтримувана діагональ: 56" Підтримувана діагональ: 58" Підтримувана діагональ: 59" Підтримувана діагональ: 60" Підтримувана діагональ: 61" Підтримувана діагональ: 62" Підтримувана діагональ: 63" Підтримувана діагональ: 64" Підтримувана діагональ: 64.5" Підтримувана діагональ: 65" Підтримувана діагональ: 70" Підтримувана діагональ: 74.5" Підтримувана діагональ: 75" Підтримувана діагональ: 76 Підтримувана діагональ: 76" Підтримувана діагональ: 77" Підтримувана діагональ: 78" Підтримувана діагональ: 79" Підтримувана діагональ: 80" Підтримувана діагональ: 81.5" Підтримувана діагональ: 82" Підтримувана діагональ: 84" Підтримувана діагональ: 85" Підтримувана діагональ: 86" Підтримувана діагональ: 88" Підтримувана діагональ: 89" Підтримувана діагональ: 90" Підтримувана діагональ: 98" VESA: 100 x 200 VESA: 300 x 400 VESA: 500 x 300 VESA: 850 x 400 VESA: 75 x 75 VESA: 100 x 100 VESA: 200 x 100 VESA: 200 x 200 VESA: 200 x 300 VESA: 300 x 200 VESA: 200 x 400 VESA: 300 x 300 VESA: 400 x 200 VESA: 400 x 300 VESA: 400 x 400 VESA: 400 x 600 VESA: 500 x 400 VESA: 600 x 200 VESA: 600 x 300 VESA: 600 x 400 VESA: 600 x 600 VESA: 700 x 400 VESA: 800 x 400 VESA: 800 x 500 VESA: 800 x 600 VESA: 900 x 600 Максимальне навантаження: 75 кг Кут нахилу: -10°~+5° Відстань до стіни: 85 мм Матеріал: метал Кількість встановлюваних екранів: 1 Розміри: 938 x 625 x 85 мм Вага: 3.4 кг Колір: червонийВідгуки та питання про - Кронштейн AGN AGN100-690T
0.0
Всього відгуків:0