Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | AGN |
| Вага | 3.5 кг |
| Кут повороту | 60 град. |
| Максимальне навантаження | |
| Кут нахилу | 5 град. |
| Колір | |
| Призначення | для телевізора |
| Тип | поворотно-похилий |
| Варіанти встановлення | на стіну |
| Кількість ступенів свободи | 4 |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 32" |
| Максимальна підтримувана діагональ | 70" |
| Підтримувана діагональ | 70" |
| VESA | 150 x 150 |
| Кут обертання | +3°~-3° |
| Відстань до стіни | 67-355 мм |
| Матеріал | метал |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Особливості | система прокладки кабелів |
| Розміри | 444 x 420 x 67 мм |