Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Кронштейн KSL WMB-3012T
| Виробник | |
| Вага | 0.5 кг |
| Максимальне навантаження | 15 кг |
| Колір | |
| Призначення | для телевізора для монітора |
| Тип | поворотно-похилий |
| Варіанти встановлення | на стіну |
| Кількість ступенів свободи | 1 |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 13" |
| Максимальна підтримувана діагональ | 28" |
| Підтримувана діагональ | 28" |
| VESA | 100 x 100 |
| Відстань до стіни | 65 мм |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Комплектація | кронштейн у складеному вигляді, інструкція, гарантійний талон, дюбель 10х50 (3 шт.), гвинт 6х60 (3 шт.), шайба М8 (3 шт.), заглушка пластикова (3 шт.), гвинт 4х12 (4 шт.), гвинт 6х12 (4 шт.), ключ шестигранний (1 шт.) |
Читати повністю
Сховати
Опис Кронштейн KSL WMB-3012T
Кронштейн підходить для плазмових, LCD, LED телевізорів і моніторів з діагоналлю 13-28 дюйма і вагою до 15 кг. VESA: від 75× 75 мм до 100 × 100 мм
Що потрібно знати, щоб правильно підібрати кронштейн до телевізора?
- Діагональ екрану
- Вага телевізора
- Стандарт кріплення VESA – відстань між кріпильними отворами на задній панелі телевізора.
Всю цю інформацію ви легко знайдете в характеристиках вашого телевізора, на упаковці або в інструкції.
Переваги кронштейна WMB-3012T:
- Гарантія від виробника 25 років!
- Повний цикл виробництва в Україні
- Виготовлений з листового металу
- Пофарбований порошковою полімерною фарбою
- Міцна конструкція
- Легко фіксується в необхідному положенні
- Зрозуміла інструкція по установці в комплекті
- У комплекті покращений монтажний набір, відповідний для 99% сучасних телевізорів
- Овальні отвори на кріпленні дозволяють вирівняти кронштейн навіть після його установки
Легкий монтаж в 3 етапи:• Прикріпити задню пластину до стіни• Прикріпити кронштейн до телевізора• Закріпити телевізор на стіні
Увага! Кріплення з комплекту підходять до 99% телевізорів, але можуть бути винятки, в цьому випадку вам потрібно докупити гвинти самостійно. Уважно читайте інструкції.
Комплектація: Кронштейн, інструкція, гарантійний лист, дюбель 10х50 (3 шт.), Гвинт 6х60 (3 шт.), Шайба М8 (3 шт.), Заглушка пластикова (3 шт.), Гвинт 4х12 (4 шт), гвинт 6х12 ( 4шт), ключ шестигранний (1шт.).
Призначення: для монітора Призначення: для телевізора Тип: поворотно-похилий Варіанти встановлення: на стіну Кількість ступенів свободи: 1 Мінімальна підтримувана діагональ: 13" Максимальна підтримувана діагональ: 28" Підтримувана діагональ: 15" Підтримувана діагональ: 15.4" Підтримувана діагональ: 15.6" Підтримувана діагональ: 16" Підтримувана діагональ: 17" Підтримувана діагональ: 18.5" Підтримувана діагональ: 19" Підтримувана діагональ: 20" Підтримувана діагональ: 20.7" Підтримувана діагональ: 21" Підтримувана діагональ: 21.5" Підтримувана діагональ: 21.6" Підтримувана діагональ: 22" Підтримувана діагональ: 23" Підтримувана діагональ: 23.6" Підтримувана діагональ: 23.8" Підтримувана діагональ: 24" Підтримувана діагональ: 25" Підтримувана діагональ: 26" Підтримувана діагональ: 27" Підтримувана діагональ: 28" VESA: 75 x 75 VESA: 100 x 100 Максимальне навантаження: 15 кг Відстань до стіни: 65 мм Кількість встановлюваних екранів: 1 Комплектація: кронштейн у складеному вигляді, інструкція, гарантійний талон, дюбель 10х50 (3 шт.), гвинт 6х60 (3 шт.), шайба М8 (3 шт.), заглушка пластикова (3 шт.), гвинт 4х12 (4 шт.), гвинт 6х12 (4 шт.), ключ шестигранний (1 шт.) Вага: 0.5кг Колір: чорний