Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Характеристики Кронштейн OfficePro MA411B
| Виробник | OfficePro |
| Кут повороту | 90 град. |
| Максимальне навантаження | 9 кг |
| Кут нахилу | 90 град. |
| Колір | |
| Призначення | для монітора |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 17" |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Варіанти встановлення | на стіл |
| Кут обертання | +180° ~ -180° |
| Максимальна підтримувана діагональ | 32" |
| Розміри | 117 x 480 x 570 мм |
| Тип | поворотно-похилий |
| Підтримувана діагональ | 27" |
| VESA | 75 x 75 |
Читати повністю
Сховати
Опис Кронштейн OfficePro MA411B
OfficePro MA411B — мінімалістичний настільний кронштейн від OfficePro, який допоможе оптимізувати робочий простір та закріпити на столі монітор діагоналлю від 17" до 32" дюймів. Має передбачену швидкознімну пластину та є сумісним з кріпленням VESA розмірами 75×75 та 100×100 мм.
Організуйте порядок на робочому столі за допомогою системи прихованого укладання кабелів. Завдяки спеціальному пружинному механізму з регулюванням самостійно налаштовуйте оптимальну позицію монітора, регулюючи нахил до 90°. Це підвищить зручність роботи, зменшить навантаження на очі та м'язи шиї. Розмір кріплення становить 117 x 480 x 570 мм.
Відгуки та питання про - Кронштейн OfficePro MA411B
0.0
Всього відгуків:0