Маркетплейс твоєї Країни![]()
Новинка
Знижка
Характеристики Кронштейн OfficePro MA412B
| Виробник | OfficePro |
| Кут повороту | 90 град. |
| Максимальне навантаження | 9 кг |
| Кут нахилу | 90 град. |
| Колір | |
| Призначення | для монітора |
| VESA | 100 x 100 |
| Кут обертання | +180° ~ -180° |
| Кількість встановлюваних екранів | 2 |
| Тип | поворотно-похилий |
| Варіанти встановлення | на стіл |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 17" |
| Максимальна підтримувана діагональ | 32" |
| Підтримувана діагональ | 32" |
| Розміри | 937 x 105 x 570 мм |
Читати повністю
Сховати
Опис Кронштейн OfficePro MA412B
OfficePro MA412B — мінімалістичний настільний кронштейн від OfficePro, який допоможе оптимізувати робочий простір та закріпити на столі два монітора діагоналлю від 17" до 32" дюймів.
Організуйте порядок на робочому столі за допомогою системи прихованого укладання кабелів. Завдяки спеціальному пружинному механізму з регулюванням самостійно налаштовуйте оптимальну позицію монітора, регулюючи нахил до 90°. Це підвищить зручність роботи, зменшить навантаження на очі та м'язи шиї. Розмір кріплення становить 937 x 105 x 570 мм.
Призначення: для монітора Тип: поворотно-похилий Варіанти встановлення: на стіл Мінімальна підтримувана діагональ: 17" Максимальна підтримувана діагональ: 32" Підтримувана діагональ: 17" Підтримувана діагональ: 18" Підтримувана діагональ: 18.5" Підтримувана діагональ: 19" Підтримувана діагональ: 20" Підтримувана діагональ: 20.7" Підтримувана діагональ: 21" Підтримувана діагональ: 21.5" Підтримувана діагональ: 21.6" Підтримувана діагональ: 22" Підтримувана діагональ: 23" Підтримувана діагональ: 23.6" Підтримувана діагональ: 23.8" Підтримувана діагональ: 24" Підтримувана діагональ: 25" Підтримувана діагональ: 26" Підтримувана діагональ: 27" Підтримувана діагональ: 27.5" Підтримувана діагональ: 28" Підтримувана діагональ: 28.5" Підтримувана діагональ: 29" Підтримувана діагональ: 30" Підтримувана діагональ: 31.5" Підтримувана діагональ: 32" VESA: 75 x 75 VESA: 100 x 100 Максимальне навантаження: 9 кг Кут нахилу: 90° ~ -90° Кут повороту: +90° ~ -90° Кут обертання: +180° ~ -180° Кількість встановлюваних екранів: 2 Розміри: 937 x 105 x 570 мм Колір: чорнийВідгуки та питання про - Кронштейн OfficePro MA412B
0.0
Всього відгуків:0