Маркетплейс твоєї Країни![]()
Новинка
Знижка
Характеристики Кронштейн OfficePro MA442B
| Виробник | OfficePro |
| Кут повороту | 90 град. |
| Максимальне навантаження | 12 кг |
| Кут нахилу | 90 град. |
| Колір | |
| Призначення | для монітора |
| Тип | поворотно-похилий |
| Варіанти встановлення | на стіл |
| Кількість ступенів свободи | 6 |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 17" |
| Максимальна підтримувана діагональ | 35 |
| Підтримувана діагональ | 35" |
| VESA | 100 x 100 |
| Кут обертання | +180° ~ -180° |
| Матеріал | cталь |
| Кількість встановлюваних екранів | 2 |
| Особливості | обертання: ±180° |
Читати повністю
Сховати
Опис Кронштейн OfficePro MA442B
для монітора, Тип - поворотно-похилий, кількість ступенів свободи - 6, мінімальна підтримувана діагональ - 17", максимальна підтримувана діагональ - 35, VESA - 75 x 75, 100 x 100, Максимальне навантаження - 12 кг, Нахил - +90°~-90°, Поворот - +90°~-90°, Обертання - +180° ~ -180°, з регулюванням по висоті, для кріплення вигнутих екранів, з прихованим укладанням дротів, обертання: ±180°, з регулюванням глибини, чорний Призначення: для монітора Тип: поворотно-похилий Варіанти встановлення: на стіл Кількість ступенів свободи: 6 Мінімальна підтримувана діагональ: 17" Максимальна підтримувана діагональ: 35 Підтримувана діагональ: 17" Підтримувана діагональ: 18" Підтримувана діагональ: 19" Підтримувана діагональ: 20" Підтримувана діагональ: 21" Підтримувана діагональ: 22" Підтримувана діагональ: 23" Підтримувана діагональ: 24" Підтримувана діагональ: 25" Підтримувана діагональ: 26" Підтримувана діагональ: 27" Підтримувана діагональ: 28" Підтримувана діагональ: 29" Підтримувана діагональ: 30" Підтримувана діагональ: 31" Підтримувана діагональ: 32" Підтримувана діагональ: 33" Підтримувана діагональ: 34" Підтримувана діагональ: 35" VESA: 75 x 75 VESA: 100 x 100 Максимальне навантаження: 12 кг Кут нахилу: +90°~-90° Кут повороту: +90°~-90° Кут обертання: +180° ~ -180° Матеріал: cталь Кількість встановлюваних екранів: 2 Особливості: для кріплення вигнутих екранів Особливості: з прихованим укладанням дротів Особливості: з регулюванням глибини Особливості: з регулюванням по висоті Особливості: обертання: ±180° Колір: чорний
Відгуки та питання про - Кронштейн OfficePro MA442B
0.0
Всього відгуків:0