Маркетплейс твоєї Країни![]()
Новинка
Знижка
Характеристики Кронштейн PiPo PP-B40
| Виробник | |
| Вага | 0.765 кг |
| Максимальне навантаження | 50 кг |
| Колір | |
| Призначення | для телевізора |
| Тип | фіксований |
| Варіанти встановлення | на стіну |
| Кількість ступенів свободи | 0 |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 26" |
| Максимальна підтримувана діагональ | 63" |
| Підтримувана діагональ | 63" |
| Матеріал | метал |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
Читати повністю
Сховати
Опис Кронштейн PiPo PP-B40
Кронштейн для TV PiPo PP-B40 – допоможе закріпити телевізор на стіну та насолоджуватися улюбленими фільмами та шоу. Міцний механізм, якісний довговічний метал, розташують телевізор до себе та тебе, для максимального комфорту! Кронштейн для TV PiPo – телевізор на висоті!
Особливості:
- надає особливого шарму інтер`єру
- заощаджує місце, розташовуючись на висоті
- швидкий монтаж на стіну
Технічні характеристики:
- Кронштейн для телевізора
- Максимальний кут нахилу – без нахилу
- Розміри діагоналі по установці - 26" - 63"
- Максимальна вага – до 50 кг
- Тип установки – настінний
- Тип матеріалу – метал
- Колір – чорний
- Призначення – для ТБ, плазми
Відгуки та питання про - Кронштейн PiPo PP-B40
0.0
Всього відгуків:0