Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Кронштейн Vinga TM10-4451
| Виробник | |
| Максимальне навантаження | 45 кг |
| Колір | |
| Призначення | для телевізора |
| VESA | 400 x 400 |
| Кут нахилу | 0° |
| Відстань до стіни | 24 мм |
| Матеріал | метал |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Комплектація | інструкція, елементи кріплення |
| Тип | фіксований |
| Варіанти встановлення | на стіну |
| Кількість ступенів свободи | 0 |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 23" |
| Максимальна підтримувана діагональ | 55" |
| Підтримувана діагональ | 55" |
Читати повністю
Сховати
Опис Кронштейн Vinga TM10-4451
Кронштейн Vinga - це настінне кріплення для ЖК-телевізорів. Металеві деталі Vinga забезпечують незвичайну жорсткість і стійкість.За допомогою настінного кронштейна Vinga ви можете розташувати ЖК, плазмову і ультратонку LED панель практично в будь-якій частині кімнати. Він може вирішити проблему з розміщенням екрану в тому випадку, коли неможливо або небажано використовувати підставку або шафа.Системи сумісні з більшістю моделей ЖК-телевізорів і плазм популярних виробників. Аксесуари підходять як для телевізорів стандарту VESA, який передбачає чітке розташування отворів для кріплення на задній панелі телевізора, так і універсального розташування отворів для кріплення.Кріплення Vinga відрізняються стильним дизайном і дуже надійною конструкцією, яка прослужить багато років.Vinga пропонує широкий асортимент пристроїв для максимально комфортної роботи. Рухаючись в ногу з технічним прогресом, компанія постійно прямує вперед, досягаючи нових вершин: використовує нові технологічні рішення, вдосконалює дизайн продукції, розширює асортимент. Vinga уважно стежить за динамічним розвитком ринку комп'ютерних і мобільних пристроїв і пропонує сучасні рішення по доступними цінами.
Призначення: для телевізора Тип: фіксований Варіанти встановлення: на стіну Кількість ступенів свободи: 0 Мінімальна підтримувана діагональ: 23" Максимальна підтримувана діагональ: 55" Підтримувана діагональ: 23" Підтримувана діагональ: 23.6" Підтримувана діагональ: 23.8" Підтримувана діагональ: 26" Підтримувана діагональ: 27" Підтримувана діагональ: 28" Підтримувана діагональ: 28.5" Підтримувана діагональ: 29" Підтримувана діагональ: 30" Підтримувана діагональ: 31.5" Підтримувана діагональ: 32" Підтримувана діагональ: 34" Підтримувана діагональ: 35" Підтримувана діагональ: 37" Підтримувана діагональ: 38.5" Підтримувана діагональ: 39" Підтримувана діагональ: 39.5" Підтримувана діагональ: 40" Підтримувана діагональ: 40.5" Підтримувана діагональ: 42" Підтримувана діагональ: 42.5" Підтримувана діагональ: 43" Підтримувана діагональ: 45" Підтримувана діагональ: 46" Підтримувана діагональ: 47" Підтримувана діагональ: 47.6" Підтримувана діагональ: 48" Підтримувана діагональ: 48.4" Підтримувана діагональ: 49" Підтримувана діагональ: 50" Підтримувана діагональ: 51" Підтримувана діагональ: 52" Підтримувана діагональ: 54.6" Підтримувана діагональ: 55" VESA: 300 x 400 VESA: 200 x 200 VESA: 200 x 300 VESA: 300 x 200 VESA: 200 x 400 VESA: 300 x 300 VESA: 400 x 200 VESA: 400 x 300 VESA: 400 x 400 Максимальне навантаження: 45 кг Кут нахилу: 0° Відстань до стіни: 24 мм Матеріал: метал Кількість встановлюваних екранів: 1 Комплектація: інструкція, елементи кріплення Колір: чорний