Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Кут повороту | 180 град. |
| Максимальне навантаження | 35 кг |
| Кут нахилу | |
| Колір | |
| Призначення | для телевізора |
| Тип | поворотно-похилий |
| Відстань до стелі | 515 - 715 мм |
| VESA | 100 x 200 |
| Розміри | 41.5 х 4.8 х 21 см |
| Кут обертання | 180° |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Варіанти встановлення | на стелю |
| Матеріал | метал |
| Кількість ступенів свободи | 3 |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 15" |
| Максимальна підтримувана діагональ | 42" |
| Комплектація | кронштейн, стійка, інструкція, набір для кріплення |
| Відстань до стіни | 515 мм - 715 мм |
| Підтримувана діагональ | 15.6" |
Характеристики Кронштейн Walfix CM-20B
В наявності
Код:003157979
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами