Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Кронштейн Walfix R-213B
| Виробник | |
| Максимальне навантаження | 15 кг |
| Кут нахилу | 5 град. |
| Колір | |
| Призначення | для телевізора для монітора |
| Тип | похилий |
| Варіанти встановлення | на стіну |
| Кількість ступенів свободи | 1 |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 14" |
| Максимальна підтримувана діагональ | 29" |
| Підтримувана діагональ | 29" |
| VESA | 100 x 100 |
| Відстань до стіни | 33 мм |
| Матеріал | метал |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Комплектація | кронштейн, інструкція, монтажний комплект |
| Розміри | 100 х 100 х 33 мм |
Читати повністю
Сховати
Опис Кронштейн Walfix R-213B
Кронштейн Walfix R-213B
Практичне і функціональне кріплення з монтажем на стіну для ЖК телевізорів. У виробництві кронштейна використовується високоякісна сталь, яка забезпечує відповідну міцність конструкції.
Особливості:
кронштейн настінний для ТВ;
діагональ: 14 "" - 29 "", VESA: макс 100х100 мм;
навантаження: до 15 кг;
нахил: 5град ~ -15град;
відступ від стіни: 33 мм;
колір чорний.
Компанія Walfix спеціалізується на виробництві таких виробів, як кріплення і стійки для теле- та аудіотехніки. Крім того, під торговою маркою Walfix випускаються проекційні екрани і інші аксесуари для проведення презентацій. Виробник стрімко увірвався на ринок і швидко зайняв власну нішу серед інших великих компаній.
Сьогодні продукція під торговою маркою Walfix успішно реалізується на американському та азійському ринку, популярні вироби під даним брендом і на ринку Східної Європи. Гідно оцінили функціональність і високу якість кріплень і інших аксесуарів від компанії Walfix, в тому числі і українські споживачі. Кріплення під цією торговою маркою широко застосовуються в будинках, квартирах, офісах, ресторанах, спортивних клубах і гіпермаркетах. Виробничі потужності Walfix оснащені першокласним обладнанням, компанія має найпотужнішу технологічною базою.
Призначення: для монітора Призначення: для телевізора Тип: похилий Варіанти встановлення: на стіну Кількість ступенів свободи: 1 Мінімальна підтримувана діагональ: 14" Максимальна підтримувана діагональ: 29" Підтримувана діагональ: 15" Підтримувана діагональ: 15.4" Підтримувана діагональ: 15.6" Підтримувана діагональ: 16" Підтримувана діагональ: 17" Підтримувана діагональ: 18.5" Підтримувана діагональ: 19" Підтримувана діагональ: 20" Підтримувана діагональ: 20.7" Підтримувана діагональ: 21" Підтримувана діагональ: 21.5" Підтримувана діагональ: 21.6" Підтримувана діагональ: 22" Підтримувана діагональ: 23" Підтримувана діагональ: 23.6" Підтримувана діагональ: 23.8" Підтримувана діагональ: 24" Підтримувана діагональ: 25" Підтримувана діагональ: 26" Підтримувана діагональ: 27" Підтримувана діагональ: 28" Підтримувана діагональ: 28.5" Підтримувана діагональ: 29" VESA: 50 x 50 VESA: 75 x 75 VESA: 100 x 100 Максимальне навантаження: 15 кг Кут нахилу: 5° ~ -15° Відстань до стіни: 33 мм Матеріал: метал Кількість встановлюваних екранів: 1 Комплектація: кронштейн, інструкція, монтажний комплект Розміри: 100 х 100 х 33 мм Колір: чорний