Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Максимальне навантаження | 15 кг |
| Кут нахилу | 5 град. |
| Колір | |
| Призначення | для телевізора для монітора |
| Максимальна підтримувана діагональ | 29" |
| Матеріал | метал |
| VESA | 75 x 75 |
| Кількість ступенів свободи | 1 |
| Відстань до стіни | 33 мм |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Розміри | 100 х 100 х 33 мм |
| Комплектація | кронштейн, інструкція, монтажний комплект |
| Варіанти встановлення | на стіну |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 14" |
| Підтримувана діагональ | 24" |
| Тип | похилий |
Характеристики Кронштейн Walfix R-213B
Немає в наявності
Код:003155489
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами