Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Максимальне навантаження | 35 кг |
| Колір | |
| Призначення | для телевізора для монітора |
| Тип | поворотно-похилий |
| Варіанти встановлення | на стіну |
| Кількість ступенів свободи | 4 |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 15" |
| Максимальна підтримувана діагональ | 42" |
| Підтримувана діагональ | 42" |
| VESA | 200 x 200 |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Комплектація | м8х25 мм: 4 шт |
| Розміри | 240 х 35 х 225 мм |