Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Кронштейн Walfix TV-30B
Немає в наявності
Код:003156318
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Кронштейн Walfix TV-30B
| Виробник | |
| Максимальне навантаження | 45 кг |
| Колір | |
| Призначення | для телевізора |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Комплектація | гумова шайба - 4 шт. |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 26" |
| Матеріал | метал |
| Варіанти встановлення | на стіну |
| Максимальна підтримувана діагональ | 55" |
| Відстань до стіни | 25мм |
| Кількість ступенів свободи | 0 |
| Тип | фіксований |
| VESA | 400 x 400 |
| Підтримувана діагональ | 39.5" |
Читати повністю
Сховати
Опис Кронштейн Walfix TV-30B
Walfix TV-30B – це універсальне настінне кріплення для телевізорів. Дана модель кронштейна Walfix TV-30B володіє характеристиками високого рівня, поєднуючи в собі оригінальний дизайн і надійність в експлуатації. Walfix TV-30B підходить для більшості телевізорів діагоналлю 26-55 дюймів. Максимальне навантаження на кронштейн дорівнює 45 кг. Чорний колір кріплення Walfix TV-30B додає моделі елегантність. Відстань від стіни становить 25 мм (мінімальна і максимальна). У кронштейні передбачений рівень для точної установки.
- Діагональ: 26" — 55", VESA: макс 400х400 мм
- Навантаження: до 45 кг
- Відстань від стіни: 25 мм
- Колір: чорний
- Рівень для точної установки
Відгуки та питання про - Кронштейн Walfix TV-30B
0.0
Всього відгуків:0