Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вага | 7.6 кг |
| Кількість швидкостей | 8 |
| Тип | кухонна машина |
| Потужність | 1200 Вт |
| Об'єм основної чаші | 6.7 л |
| Об'єм чаші блендера | відсутня |
| Режими | імпульсний режим |
| Функції | тістозамішувач |
| Насадки | крюк для тіста |
| Додаткові функції | можливість придбання додаткових насадок для розширення функціональності приладу |
| Особливості | планетарний рух насадок |
| Габарити | 38.5 х 34.5 х 28 см |
| Колір | сірий |
| Також шукають | з великою чашею |