Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Довжина | 140 мм |
| Потужність | 200 Вт |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Джерело світла | LED module |
| Вид изделия | LED прожектор |
| Цвет | Белый |
| Форма | Овал |
| Способ монтажа | Подвесной |
| Цветовая температура | 6000K |
| Состояние | Новое |