Маркетплейс твоєї Країни![]()
Новинка
Знижка
Характеристики Лампа на гачку акумуляторна із заряджанням Micro USB 200 W
| Виробник | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | 200 Вт |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Вид изделия | LED прожектор |
| Цвет | Белый |
| Форма | Овал |
| Способ монтажа | Подвесной |
| Цветовая температура | 6000K |
| Напряжение сети | 5 В |
| Состояние | Новое |
Читати повністю
Сховати
Опис Лампа на гачку акумуляторна із заряджанням Micro USB 200 W
Портативна LED-лампа — яскрава світлодіодна лампа, яка стане незамінним помічником.
Лампа з підвісним кріпленням (гачком) на акумуляторі, а отже, її можна розмістити в будь-якому зручному для вас місці.
Вона дуже проста у використанні, керується однією кнопкою вмикання, має 3 режими світіння, можна заряджати через кабель USB (від Power bank, від ноутбука, від авто або від мережі). Час роботи повного заряджання становить від 6 годин.
Переваги:
• Кемпінговий ліхтар має кріплення у формі гачка, який можна використовувати в будь-якому місці.
• Ліхтарик для кемпінгу дуже простий у використанні, керується однією кнопкою увімкнення.
• Повністю заряджена лампа для кемпінгу забезпечуватиме стійке світло упродовж 5 годин.
• Може працювати під час заряджання.
• Невелика вага та компактний розмір.
Характеристики:
• Тип: лампа для кемпінгу
• ПотПотужність 200 Вт
• Акумулятор: літій-іонний
• Колір: білий
• Ширина: 8 см
• Висота: 14 см,
• Кількість режимів: 5 (Максимальний/середній/мінімальний/аварійний 2)
• Матеріал корпусу: АБС пластик
• Термін служби: 35000 годин
• Час роботи: до 5 годин (2-й режим)
• Заряджається від USB
• Працює від вбудованого акумулятора
Комплектація
• Лампа для кемпінгу
• USB кабель
• Паковання
Відгуки та питання про - Лампа на гачку акумуляторна із заряджанням Micro USB 200 W
0.0
Всього відгуків:0
Лампа на гачку акумуляторна із заряджанням Micro USB 200 W
[[ getCurrentDecimal('220') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('195') ]] ₴