Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Бренд | Videx |
| Мoдель | VL-TF17B |
| Назва товару | Лампа |
| Особенности | з бездротовою зарядкою |
| Мощность | 18W |
| Назначение | настільна |
| Температура кольору | 1800-6500K |
| Тип | LED |
Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Бренд | Videx |
| Мoдель | VL-TF17B |
| Назва товару | Лампа |
| Особенности | з бездротовою зарядкою |
| Мощность | 18W |
| Назначение | настільна |
| Температура кольору | 1800-6500K |
| Тип | LED |