Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Гарантійний термін | 2 міс |
| Напруга | 198 В |
| Потужність | 9 Вт |
| Світловий потік | 340 лм |
| Тип цоколя | Е 27 |
| Колірна температура світла | 1200K (біколорна) |
| Якість світла | Ra > 40 |
| Особливості | Фітолампа |
| Максимальна сила струму | 80mA |
| Клас енергоспоживання | B |
| Кут розсіювання | 120° |
| Коефіцієнт потужності | 0.5 |
| Ресурс роботи | 30000г |
| Розміри | 80mm х 115mm |
| Частота | 50/60 Hz |
| Енергоефективність | 38 Lm/W |
| Матеріали | Скло |
| Кількість у коробі | 20 шт |
| Вага | 43г |
| Штрих-код | 4820246480628 |
| Артикул | VL-R80FF-09271 |
Товар не доступний
Характеристики LED лампа VIDEX Filament R80FF 09W E27 1200K
За тарифами
За тарифами